Podróże, wakacje
Wakacje
Nawigacja: Strona główna » Artykuł
Porada miesiąca: Zobacz jak tanio zarezerwować hotel! >>

Chcesz zrobić romantyczny prezent damie swojego serca? Wynajmij samochód!

Chcesz zrobić romantyczny prezent damie swojego serca? Wynajmij samochód!

Chcesz zrobić oryginalny prezent osobie, na której ci zależy? Nawet jeśli nie cierpisz na nadmiar gotówki, możesz zorganizować romantyczny wypad za miasto. Wystarczy, że wynajmiesz samochód.
 

Romantycznie nie znaczy drogo

Wbrew pozorom kobiety nie oczekują od mężczyzn drogich prezentów. Liczy się pomysł i wysiłek włożony w jego przygotowanie. Nawet najbardziej wystawna kolacja w ekskluzywnej restauracji nie będzie w stanie przebić domowego makaronu z sosem meksykańskim, pod warunkiem, że mężczyzna sam go ugotuje. Prezent może być symboliczny, ważne, by był dany z serca. Kobiety często mówią o tym, czego pragną. Problem polega na tym, że mężczyźni rzadko słuchają, albo nie traktują ich wynurzeń serio. Tymczasem kobiety wcale nie chcą być zdobywane pieniędzmi. To, o czym marzą, można kupić za niewielkie pieniądze. Efekt będzie wart tyle, co duży diament osadzony w platynę.

W drodze do wspomnień

Ileż to razy kobiety wspominają miejsca, wydarzenia, postaci pamiętane z dzieciństwa lub wczesnej młodości? Chcesz ją zaskoczyć, zabierz ją na wycieczkę do jej wspomnień. Nie sprawdzaj, ile kosztuje bilet i czy tam w ogóle dojeżdża pociąg, albo autobus. Wypożycz samochód. Wbrew pozorom taka podróż będzie tańsza niż komunikacją. I co ważne – wygodniejsza. Nie ograniczą was dworce ani przesiadki. Liczba przejechanych kilometrów też nie. W wypożyczalni Fleet Corp przy krótkoterminowym najmie samochodu nie obowiązuje dzienny limit kilometrów. Płacisz i jedziesz, dokąd chcesz. Dostajesz czysty, zatankowany samochód, w dobrym stanie technicznym. Nie musisz obawiać się nawet dalekiej podróży.

Fleet Corp – dlaczego warto

Wypożyczalnia Fleet Corp oferuje różnej wielkości i klasy samochody. Wszystkie łączy jedno – są sprawdzone i pewne. W Warszawie i Łodzi istnieje możliwość wskazania dowolnego miejsca, w którym chcemy odebrać samochód. Czyli możemy po prostu zamówić auto pod dom. Przy wynajmie poniżej miesiąca nie obowiązuje dzienny limit kilometrów. Można przejechać całą Polskę (a po wcześniejszym zgłoszeniu nawet Unię Europejską, ale bez Rumunii) wszerz i wzdłuż. Za dodatkową opłatą można dostać samochód z zamontowaną nawigacją. Dla bezpieczeństwa podróżujących wszystkie samochody są wyposażone w poduszki powietrzne i system ABS. Dla komfortu jazdy zamontowano w nich klimatyzację.

/ Fr/Whi /

Komentarze:


Brak komentarzy.


Aby skomentować musisz być zalogowany.

REKLAMA