Podróże, wakacje
Wakacje
Nawigacja: Strona główna » Artykuł
Porada miesiąca: Zobacz jak tanio zarezerwować hotel! >>

5 rzeczy, które możesz zrobić tej zimy

5 rzeczy, które możesz zrobić tej zimy

Zima to dość ciężka pora roku dla wielu osób, a zwłaszcza dla zmarzluchów! Dni są krótkie, a noce bywają bardzo mroźne. Niektórzy z nas najchętniej zapadliby w sen zimowy i przebudzili się dopiero na wiosnę. Ale Zima nie musi wcale oznaczać siedzenia pod kocem i narzekania - ta pora roku nie musi być nudna. Możemy zrobić wiele fajnych rzeczy. Jakich? Poznaj nasze pomysły na umilenie sobie zimy.
 

1. Jedź ze znajomymi na szalony wypad w góry

Narty czy snowboard? Wybierz sam co najbardziej Ci odpowiada. Białe szaleństwo w górach to świetna rozrywka i sposób na aktywne spędzenie czasu z bliskimi. Jeżeli jeszcze nigdy nie jeździłeś na nartach ani na snowboardzie, to może właśnie nadszedł czas, aby się nauczyć? Twoje pierwsze kroki na stoku możecie nagrać i wysłać znajomym na Snapchacie - niech zazdroszczą, że nie pojechali razem z Wami! Snapchat to jedna z wielu apek, dostępnych bez wykorzystywania danych z pakietu w Orange Flex - nowoczesnej ofercie komórkowej w aplikacji. Nie słyszałeś jeszcze o Orange Flex? To sprawdź koniecznie!

2. Zrób foto-album podsumowujący ubiegły rok

Nowy rok to świetny moment, aby podsumować wszystkie fajne chwile z minionego roku i uporządkować wspomnienia np. tworząc foto-album. Pozbieraj wszystkie fotki jakie udało Ci się zrobić w poprzednim roku. Posegreguj je i wywołaj. Później ułóż jak tylko chcesz. Możesz wykorzystać śmieszne wlepki i dodać swoje zabawne podpisy. Nie zapomnij wykorzystać w albumie zdjęć z Instagrama. Pomyśl o zapisaniu fotek z archiwum Instastory - na pewno znajdziesz tam ciekawe, udokumentowane urywki z Twojego życia. Instagram to kolejna z apek dostępnych bez limitu gigabajtów w Social Pass w Orange Flex.

3. Szalej na śniegu!

Nie ważne ile masz lat - ruszaj na prawdziwą, zimową zabawę na świeżym powietrzu. Ulep bałwana lub igloo albo zorganizuj ze znajomymi bitwę na śnieżki. To nie są zabawy zarezerwowane tylko dla małych dzieci, serio! Znajdź górkę, z której dobrze będzie się zjeżdżało, zabierz ze sobą sanki, ślizgi, jabłka i korzystaj z okoliczności. Pamiętaj, aby się ciepło ubrać, a po powrocie napić się ciepłej herbaty!

4. Nadrób filmowe zaległości

Zima to również dobry czas na nadrobienie filmowych zaległości. Gdy zrobi się cieplej, będzie Ci na to szkoda czasu. W Orange Flex dostępny jest dodatkowy pakiet Video Pass, umożliwiający oglądanie filmów i seriali, bez wykorzystywania Internetu z pakietów, w takich aplikacjach jak Netflix, HBO GO, vod.pl, YouTube czy Orange TV GO. Żal nie skorzystać! Sprawdź swoją listę filmów, czekających w kolejce, wybierz jeden z gatunku, na który obecnie masz ochotę i spędź miło czas, nie martwiąc się, że zabraknie Ci gigabajtów.

5. Czas na zmiany

Jak zima to i postanowienia noworoczne. Jak postanowienia noworoczne to i niekiedy spektakularne (lub mniej) zmiany. A może, by tak zmienić ofertę komórkową, na taką, która daje dużą dawkę wolności i niezależności? Taką ofertą jest właśnie Orange Flex oferująca maximum korzyści, wygodę, elastyczność i możliwość zmiany Planu oraz rezygnacji w dowolnym momencie, bo nie podpisujesz długoterminowej umowy. Ofertę dopasowujesz do siebie, zmniejszasz lub zwiększasz liczbę GB, a jeśli chcesz to dodajesz pakiet Video Pass lub Music Pass. Pakiet Social Pass, masz już w każdym Planie!

Ofertę zmienić możesz aktywować u siebie kilkoma tapnięciami w ekran swojego smartfona. Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź stronę https://flex.orange.pl już teraz!

/ Frew /

Komentarze:


Brak komentarzy.


Aby skomentować musisz być zalogowany.

REKLAMA