Chcesz odpocząć na Cyprze? 3* hotel z HB blisko plaży i centrum już od 929 zł
Bardzo ciekawa propozycja cenowa na wakacje na Cyprze, odpoczniecie w dobrze ocenianym 3* hotelu Veronica w Paphos z wyżywieniem, jest to bardzo czysty i zadbany hotel z atrakcyjną lokalizacją (blisko plaży i centrum miasta). Oferuje m.in.: basen, brodzik dla dzieci, różnorodne posiłki (każdego dnia w trakcie obiadu dania inspirowane innym krajem), restaurację, bar przy basenie.
Goście chwalą hotel Veronica w Pafos za bardzo dobre położenie w spokojnej części Paphos, w odległości krótkiego spaceru od morza i atrakcji miasta. Hotel położony jest około 500 metrów od najbliższej, piaszczysto-kamienistej plaży z łagodnym zejściem do morza, co czyni go dobrą bazą zarówno do plażowania, jak i do zwiedzania okolicy. Lokalizacja w pobliżu przystanków komunikacji miejskiej ułatwia poruszanie się po Paphos i okolicznych atrakcjach.
Na terenie hotelu znajduje się odkryty basen z wydzieloną częścią dla dzieci, otoczony leżakami i parasolami, które dostępne są bez dodatkowych opłat. Goście chwalą czystość basenu i komfort wypoczynku przy basenowej strefie relaksu. W hotelu panuje spokojna atmosfera, co jest doceniane zarówno przez pary, jak i osoby podróżujące indywidualnie.
Wyżywienie w opcji HB obejmuje śniadania i kolacje w formie bufetu. Goście pozytywnie oceniają świeżość dań oraz lokalne akcenty w menu, takie jak sery, warzywa i owoce. Śniadania są różnorodne i dobrze przygotowane. W przypadku kolacji niektórzy goście wskazują na powtarzalność dań przy dłuższym pobycie, choć jakość posiłków generalnie oceniana jest dobrze. Obsługa restauracji i baru jest uprzejma i pomocna. Warto zauważyć że hotel czesto oferuje kulinarne wieczory tematyczne w trakcie których część potraw nawiązuje do zagranicznych kuchni.
Najbliższa plaża, położona ok. 300 metrów od hotelu, to publiczna plaża piaszczysto-kamienista, z czystą wodą i łagodnym zejściem do morza. Leżaki i parasole można wynająć za dodatkową opłatą. Ze względu na kamieniste fragmenty pod wodą, część gości poleca zabrać ze sobą buty do wody. Plaża jest spokojna i niezbyt zatłoczona, co pozwala na komfortowy wypoczynek.
Co warto zwiedzić? W okolicy hotelu warto zwiedzić starożytne Grobowce Królewskie, park archeologiczny w Kato Pafos z doskonale zachowanymi mozaikami, zamek w Paphos oraz malowniczy port z restauracjami i kawiarniami. Wypożyczenie samochodu w jednej z licznych wypożyczalni w Paphos jest często polecane przez gości — umożliwia ono łatwe odkrywanie zachodniego wybrzeża Cypru, w tym spektakularnych klifów na przylądku Akamas czy urokliwych plaż, takich jak Coral Bay.
Podsumowując, hotel Veronica to dobry wybór dla osób poszukujących niedrogiego, spokojnego miejsca na pobyt w Paphos. Ze względu na lokalizację, czystość i miłą atmosferę, hotel sprawdzi się jako baza do plażowania i zwiedzania atrakcji Cypru.
W cenie macie kompletną wycieczkę z dużym bagażem rejestrowanym.