Turcja: Wakacje All inclusive w dobrym 4* hotelu Isla Panorama na Wybrzeżu Egejskim już od 1329 zł
Spędźcie tydzień wakacji w Turcji w dobrze ocenianym (nota 4.1/5 w Google) 4* hotelu Hotel Isla Panorama z wyżywieniem All inclusive. Hotel oferuje m.in.: 2 baseny, brodzik, zjeżdżalnie wodne, bezpłatne Wi-Fi, restaurację, 3 bary. W pobliżu hotelu znajdziecie 2 plaże.
Goście chwalą hotel Isla Panorama za jego położenie na wzgórzu, które zapewnia malowniczy widok na zatokę Marmaris. Obiekt znajduje się w dzielnicy Armutalan, około 3 km od centrum miasta i 500 metrów od najbliższej plaży. Lokalizacja hotelu pozwala na spokojny wypoczynek, z dala od miejskiego zgiełku, choć należy pamiętać, że prowadzi do niego spora liczba schodów, co może być wyzwaniem dla osób z ograniczoną mobilnością.
Hotel oferuje dwa odkryte baseny, w tym jeden z panoramicznym widokiem na morze, a także mały aquapark z kilkoma zjeżdżalniami, który stanowi atrakcję szczególnie dla dzieci. Pokoje są codziennie sprzątane, wyposażone w podstawowe udogodnienia, takie jak klimatyzacja, telewizor i balkon. Wielu gości zwraca uwagę, że niektóre elementy wyposażenia są już dość wysłużone i wymagają modernizacji. Zdarzały się również uwagi dotyczące problemów z klimatyzacją oraz niskiej jakości wody w łazienkach.
Wyżywienie w formule All Inclusive jest oceniane jako smaczne i świeże, choć wybór potraw bywa powtarzalny. Śniadania utrzymane są raczej w prostym, tureckim stylu, natomiast obiady i kolacje oferują dania kuchni lokalnej oraz międzynarodowej. W barach dostępne są napoje bezalkoholowe i lokalne alkohole w wyznaczonych godzinach. Goście doceniają czystość restauracji oraz uprzejmość obsługi, choć niektórzy wskazują na ograniczony wybór dla osób na diecie wegetariańskiej.
A co warto zwiedzić w okolicy?Pobyt w Isla Panorama to świetna okazja, by poznać różnorodne atrakcje regionu. W samym Marmaris warto zwiedzić zamek z XII wieku z kameralnym muzeum oraz przespacerować się malowniczym portem i promenadą nadmorską. Rejsy łodzią po zatoce z postojami w zatokach, przy jaskiniach i dzikich plażach cieszą się dużą popularnością i umożliwiają poznanie piękna tureckiego wybrzeża. Zaledwie kilka kilometrów od hotelu znajduje się AquaDream Water Park – największy aquapark w okolicy, oferujący wiele zjeżdżalni, sztuczne fale i atrakcje dla dzieci i dorosłych. Dla miłośników historii absolutnie obowiązkowym punktem wycieczki jest Efez – jedno z najlepiej zachowanych starożytnych miast w Turcji. Oddalony o około 2,5–3 godziny jazdy samochodem, zachwyca monumentalnym amfiteatrem, Biblioteką Celsusa i pozostałościami rzymskich ulic, stanowiąc niezapomniane doświadczenie dla każdego pasjonata kultury antycznej.
Podsumowując, Isla Panorama Hotel to budżetowa opcja dla turystów, którzy cenią sobie piękne widoki, proste, ale smaczne jedzenie i spokojną lokalizację z dostępem do atrakcji miasta. Choć standard pokoi i infrastruktury mógłby być wyższy, wielu gości pozytywnie ocenia pobyt, zwłaszcza w kontekście stosunku jakości do ceny.