Oferty dnia

Organizujemy wieczór Grecki

Tańce, wino, hulanki, swawola, muzyka, zabawa, śpiew i dobra kuchnia - tak w skrócie można określić „wieczór grecki”. Ci którzy nie mogą z różnych powodów wyjechac na wakacje, mogą zorganizować własną, orientalną imprezę.

mni / 2010-08-06
Komentarze:

agnesu2
2012-01-27

uwielbiam wszystko co greckie, jednak małe sprostowanie sałatka grecka nie zawiera w swooich skladnikach absolutnie sałaty lodowej! to profanacjai niepotrzebne uzupelnienie wymyślone przez Polaków

marcik
2011-10-19

Taką kuchnię można smakować w tawernach i wszelkiego rodzaju knajpkach. Jeśli natomiast znajdziemy się w Grecji na objazdówce to nie ma za wiele czasu, aby posiedzieć w klimatycznej restauracji i delektować się specjałami greckimi.
Restauracje hotelowe nie serwują dań regionalnych, oliwki (będące owocem tej ziemi) nie są nawet dodatkiem do sałatki greckiej, nie mówiąc o serze feta. Była rozczarowana takim podejściem do turystów. W czasie podróży do Maroka było wprost odwrotnie. Nie chodząc do restauracji miałam możliwość spróbować wielu wspaniałych potraw i przysmaków właśnie w ramach zakupionych obiadokolacji. Wspaniała kuchnia pełna niepowtarzalnych zapachów i smaków. Turysta nie jest tam traktowany jako zło konieczne a takie właśnie wrażenie odniosłam w Grecji.

medlady
2010-08-06

Fajny artykuł zwlaszcza że wybieram sie w podróż poslubną do Grecji:)poza tym uważam, że imprezy tematyczne to super pomysł zwłaszcza że duzo osób teraz podrózuje więc mozna sie wymieniac wrażeniami:)