Oferty dnia

Marzysz o egzotycznym urlopie? Obierz kierunek na Meksyk!

Meksyk, choć niezmiennie od lat postrzegany jako destynacja niezwykle egzotyczna, cieszy się coraz większym zainteresowaniem turystów. Trudno się temu dziwić. Fantastyczna pogoda, piękne zabytki, wspaniała przyroda i kultura mieszkańców Meksyku przyciągają z niezwykłą skutecznością.

Next, fot. photoxpress.com/C. McDermott / 2014-07-10
Komentarze:

piea
2014-07-11

Kasiu, w Twoim przypadku to zrozumiałe: wyjazd latem w tropiki do ucieczka od greckich upałów do bardziej przyjemnych regionów:); a poza tym Wy tam w Grecji i tak nie macie zimą tęgich mrozów i śniegów do kolan:)) to i uciekać przed zimą nie ma po co:))
A Meksyku gratuluję Ci z całego serca, pzdr

katerina
2014-07-11

Alicja lepiej w lipcu lub sierpniu niz w ogole :) Ja za tydzien lece do Meksyku,bo akurat teraz mam mozliwosc dluzszego urlopu,wiec nie mam wyboru.A jak wroce to jeszcze bardzo dlugo bedzie trwalo greckie lato ;)

piea
2014-07-11

Meksyk to z pewnością fantastyczny i bardzo egzotyczny kierunek; mam nadzieję, że kiedyś i ja tam dotrę, ale na pewno nie w czasie europejskiego lata. Dla mnie urlopy w tropikalnych strefach Ziemii w czasie europejskiego lata, powiedzmy od maja do wrzesnia - mijają się nieco z celem (pomijając nawet fakt, że najczęściej w czasie naszego lata wystepuję pory deszczowe lub huraganowe; wizyty w międzyzwrotnikowym pasie Ziemii zdecydowanie zaplanowałabym między październikiem a marcem; no i jest jeszcze dodatkowa frajda że u nas zima i mróz trzyma a tam uciekamy do lata, do słońca i tropików :))
tak czy siak Meksyk to kierunek miód malina, ale nie na lipiec ani sierpień:))