Oferty dnia

Itaka zacznie latać z Modlina

Planujesz wakacje z biurem podróży Itaka? Jeśli do tej pory latałeś z tym touroperatorem z warszawskiego lotniska im. Chopina na Okęciu, teraz możesz się zdziwić. Itaka zaczyna wysyłać turystów z podwarszawskiego lotniska w Modlinie.

Fr / 2012-11-14
Komentarze:

acia
2012-11-15

Jestem za tym by Itaka dodała jeszcze więcej kierunków z Modlina :) było by super :) a na Okęciu na pewno zostaną aby ludzie mieli wybór :)

piea
2012-11-14

no cóż....ja tyle lat miałam spory kawałek do Okęcia, to teraz będzie odwrotnie!:))

tyle, że jak na razie to co będzie z Modlina, to nie "moje" kierunki!, no, może poza Majorką!, reszta mnie nie kusi:)), więc pozostaje znów godzinka na Okęcie!:))

lidonek
2012-11-14

ja zdecydowanie wolę Okęcie do którego mam przysłowiowy rzut beretem a do Modlina niekoniecznie :( myślę, że jednak więcej biur zdecyduję się na ten krok właśnie ze względu na opłaty :(

acia
2012-11-14

Ja też zyskam do Modlina mam 10 min :) a na Okęcie muszę przejechać Łomianki i całą Warszawę, samochód zostawić na parkingu :( zauważcie że na wycieczki nie latają tylko ludzie z Warszawy wiadomo dla nich najlepiej na Okęcie się dostać. Od dwóch lat latam właśnie z Itaką na przełomie maja i czerwca i można spotkać ludzi np. z Gdańska (bo tam nie było w maju lotów) więc im też wygodniej jechać do Modlina. Mam nadzieje że Itaka doda więcej kierunków :)

piea
2012-11-14

Kto więc zyska?

zyskają np.tacy jak ja:)), czyli mieszkańcy terenów po północnej stronie Warszawy, a więc powiaty legionowski, nowodworski, i w zasadzie północne Mazowsze; z domu mam do Modlina dużo bliżej niż na Okęcie; ja więc sie cieszę, zważywszy, że akurat Itaka, to Biuro, z którym podróżuję najwiecej:)