Oferty dnia

Bułgaria na każdą kieszeń

Pomimo, że ceny z roku na rok w Bułgarii rosną, wciąż jednak daleko jej do poziomu cen w Polsce. To kraj wprost przepełniony kawiarenkami, restauracjami, pubami, w których o każdej porze dnia i nocy można zjeść coś smacznego, świeżego i za przystępną cenę.

mni / 2023-03-13
Komentarze:

kolija
2011-12-29

Z tego co się orientuję to Bułgaria nie jest droga. Jeszcze tam nie byłam, ale mam zamiar się wybrać w wakacje. Zarezerwowałam sobie już wycieczkę na stronie alfa staru, 25% zniżki jeszcze dostałam więc w ogóle trafiła mi się super cena. Na miejscu z tego co się orientowałam ( pytałam znajomych, czytałam) również ceny nie są specjalnie wygórowane. Na pewno taniej niż w innych krajach gdzie panuje piękna pogoda ( np Hiszpanii czy Włoszech).

annag
2011-10-22

Ja spędziłam w Bułgarii bardzo fajne wakacje. Odpoczęłam, trochę zwiedziłam, poznałam bułgarską kuchnię i kulturę. Sama wycieczka nie była droga ( leciałam z alfa starem) i warunki nie były takie jak w "Bristolu", ale naprawdę nie było źle! Jedzenie smaczne, w pokojach czysto. Jeżeli do kurortu przyjeżdżają setki turystów to wiadomo, że na każdym kroku nie może być nie wiadomo jak czysto, bo ludzie jednak kiedy są na wakacjach to uważają, że wszystko im wolno. Ale widać, że władze miasta starały się utrzymywać czystość na ulicach, a pracownicy hotelu dbali o to żeby odpoczywający mieli jak największy komfort. Mnie się podobało.

fadenoir
2010-08-06

Osobiście bawiłem się w Bułgarii świetnie! Polecam wyjazd przed sezonem, unikacie dzikich tłumów, a ceny są niższe. Zobacz zdjęcia z mojego wyjazdu: złote piaski zdjęcia.

Pozdrawiam!

katerina
2010-03-08

Opis katrinki to rzeczywisty opis Bulgarii!Na mnie tez Zlote Piaski nie zrobily pozytywnego wrazenia!To juz lepiej wybrac sie zima na narty do bulgarskiego kurortu Bansko,tam mozna sie spodziewac prawdziwie europejskich standardow!

katrinka
2010-03-04

no i bzdura bo po pierwsze wcale nie jest tak tanio, po drugie hotel 4**** to byly europejskie 3***, a w Złotych Piaskach wszyscy po niemiecku gadają bo większość turystów to Niemcy i do tego mało fajni Niemcy,bo w wiekszości jacys robole. Powyższy opis to mi pasuje do tego co widziałam w Bułgarii jakies 6lat temu, wtedy byelam w Albenie...