Oferty dnia

Anna Alboth - Rodzina bez Granic

Anna Alboth - polska dziennikarka prasowa, podróżniczka, autorka bloga Rodzina bez Granic, matka dwóch dziewczynek i żona niemieckiego fotografa. Mieszka w Berlinie, chyba, że akurat podróżuje gdzieś po świecie.

kan, fot. kan / 2013-05-19
Komentarze:

myszka
2013-06-04

Artykuł bardzo fajny i ciekawy. Zgadzam się z piea w tym twierdzeniu. Ja tam uważam, że dzieci w niczym nie przeszkadzają, jak to niektórzy mówią, że w kontaktach towarzyskich, imprezach czy właśnie podróżach. Sama jeszcze ich nie mam, ale jak się tylko pojawią i będę mieć czas to będę z nimi podróżować. Myślę, że takie półroczne już spokojnie można zabrać na weekend. A w wakacje objazdówka z mężem po Europie. Czas i praca nie pozwolą mi na wojaże pół roczne, ale już miesięczne może tak. Zawsze można gdzieś dalej polecieć samolotem i na miejscu auto wypożyczyć i w trasę się wybrać na podboje nowego nieznanego świata. Pozdrawiam

piea
2013-05-28

Bardzo fajny i ciekawy artykuł!
Co by nie mówić: dzieci nie są powodem aby zaprzestać podróżowania, jednakże w pewien sposób bardzo te podróże jednak ograniczają, a juz na pewno naszą swobodę.

Oczywiście nie myślę tu o wygodnych wczasach hotelowych all inclusive w jednym z licznych kurortów, ale mam na mysli takie prawdziwe podrózowanie - czyli prawdziwa, traperska włóczęga z plecakiem - i co by nie mówić: ale do tego doadac malutkie dziecko- to jest /to musi być wyzwanie!
I dla mnie tacy rodzice to niezwykle odważni młodzi ludzie!
Są pewnie tacy, co posądzą ich o brak odpowiedzialności!, ale czy ja wiem...... ludzi którzy podrózuja w ten sposób cechuje specjalny rodzaj odpowiedzialności.... i za to ich odziwiam, bo jak tak nioe umiałam jak dizeciaki były małe!, poza bałtyk i Tatry nie ruszalam się do ukończenia przez moje dzieci 3 roku zycia, potem były samodzielne podróze po Europie własnym samochodem, ale to nie była traperska włóczęga- tylko hotel-pensjonat-ewentualnie dobry camping!