Podróże, wakacje
Wakacje
Nawigacja: Strona główna » Forum dyskusyjne

Nie jesteś zalogowany.

#1 2011-02-26 22:05:12

texarkana

Tło zdjęć w galeriach.

Białe tło jest dla wielu zdjęć niekorzystne, bo jeżeli tylko niebo jest szare (albo białe - a tak bywa wcale nie tak rzadko), fotka sporo traci. Znacznie lepsze jest tło czarne. Może by tak zatem zrobić czarna ramkę do fotek? (Tzn. strona zostanie biała, napisy takie jakie są, tylko wstawić by można czarne pole, na którym będą "leżeć" zdjęcia.) Co Wy na to?

 

 Reklama

Travelmaniacy.pl

#2 2013-11-06 14:16:53

piea

Re: Tło zdjęć w galeriach.

popieram Agatę i ponawiam temat przy okazji nowości i zmian w naszym serwisie.
Najlepiej zdjęcia wyglądaja na czarnym tle, bądź na jakimkolwiek innym, ale zdecydowanie ciemnym; białe tło - to w sumie najgorsza opcja do prazentacji zdjęć jaka może istnieć.
Wierzę, że Fresh weźmie to pod uwagę przy planowaniu  innowacji:)  ( o ile wcześniej niż rzuci nas w diabły i te nasze  wszystkie, genialne pomysły ) smilesmilesmile, ale może jednak jeszcze nie ma nas dość....???smile)

 

#3 2013-11-08 03:27:00

Fresh

Re: Tło zdjęć w galeriach.

Osobiście się z tym zgadzam, że fotki wyglądają ładniej na czarnym tle. Agata, jeśli dobrze pamiętam, już dawno mi to zgłaszała. Z tym jednak jest pewien problem natury technicznej. Nie mówię NIE, ale też nie mówię TAK. Wiem, że wszystkie zmiany długo trwają, ale staram się w wolnych chwilach wychodzić zgłaszanym postulatom na przeciw smile

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh