Podróże, wakacje
Wakacje
Nawigacja: Strona główna » Forum dyskusyjne

Nie jesteś zalogowany.

#1 2010-03-24 20:15:55

Fresh

Zmiany w serwisie

Jak zapewne niektórzy zauważyli, od kilku dni w serwisie zachodzą pewne zmiany, czy to mniejsze czy większe o których nie wspominałem.

Ponieważ Travelmaniacy podróżują nie tylko po świecie, lecz odkrywają także zakątki naszego pięknego kraju. Postanowiliśmy stworzyć specjalne miejsce i tak dziśiaj została wprowadzona kolejna - w menu zakładka "Polska". Znajdują się w niej wiadomości turystyczne z kraju, Wasze podróże po polsce oraz cykl artykułów z serii "Polska na weekend". Do tej pory pojawiały się w Ciekawych miejscach, teraz każdy kto szuka pomysłu na weekend ma wszystko w jednym miejscu. Całość została podzielona na województwa.
Tutaj prośba o wyrozumiałość, liczba propozycji nie jest jeszcze duża i może zdarzyć się województwo w którym jeszcze nie opisaliśmy miejsc na weekend, ale zapewniam że pracujemy nad tym smile. Gdyby ktoś z Was był w ciekawym miejscu "na weekend" i chciał je zasugerować, prośba o podesłanie informacji o nim na PRV, a my przygotujemy jego opis i dodamy do serwisu.

Kolejne zmiany juz niebawem smile

 

 Reklama

Travelmaniacy.pl

#2 2010-03-25 11:00:38

lagatta

Re: Zmiany w serwisie

Fajnie, że nasz serwis się rozwija. Brawa dla administratora !!!  smile

 

#3 2010-05-08 21:04:03

Fresh

Re: Zmiany w serwisie

Kolejne zmiany zostały wdrożone.

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią został wprowadzony ranking najaktywniejszych Travelmaniaków na nowych zasadach. Przy tej okazji zmieniliśmy zawartość zakładki Społeczność (tutaj została m.in. przeniesiona informacja o comiesięcznych spotkaniach). Doszła także nowa zakładka Podróże, gdzie m.in. możecie znaleźć wszystkie wartościowe opisy podróży dodawane przez użytkowników serwisu.

Przy tej okazji chciałbym Was poinformować, że tak jak w ubiegłum roku, tak również w obecnym robimy wakacyjną przerwę w organizacji spotkań. Najbliższe będzie zaraz po wakacjach - we Wrześniu.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh