Podróże, wakacje
Wakacje
Nawigacja: Strona główna » Forum dyskusyjne

Nie jesteś zalogowany.

#31 2010-03-09 14:23:13

Fresh

Re: troche niezdrowa rywalizacja?

Uważam zatem dyskusję za zamkniętą smile

System ocen został zmieniony zgodnie z zaakceptowaną propozycją. Oczywiście niesie to za sobą pewne konsekwencje, mianowicie całkowite przetasowanie listy TOP, według nowego naliczania pkt.

Teraz najlepsze zdjęcia to te, mające największą sumę punktów. W przypadku gdy dwa lub więcej zdjęć ma taką samą sumę, wyżej jest ta fotka, którą "punkowało" więcej osób. W przypadku gdy i tutaj jest remis, wtedy wyżej jest zdjęcie, które zostało wcześniej dodane.

Gdybyście zauważyli jakiekolwiek błędy po zmianie sposobu liczenia, prośba o informacje na PRV.

P.S. system ocen został analogicznie zmieniony w filmach.

 

#32 2010-03-09 16:20:18

anet_zb

Re: troche niezdrowa rywalizacja?

Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej zmiany w serwisie i nareszcie wszystko się uspokoi.
Ten sposób oceny jest najbardziej optymalny i promuje Travelmaniaków w szerokim gronie ludzi lubiących podróżować z aparatem w ręku!!!!
Panuje tu miła atmosfera i to dzięki naszemu administratorowi który szybko reaguje na sugestie użytkowników. smilesmilesmilesmile

 

#33 2010-03-09 19:30:38

plorenc

Re: troche niezdrowa rywalizacja?

JEST SUPER !!! smile

 

#34 2010-03-10 12:53:13

PAVULON

Re: troche niezdrowa rywalizacja?

będzie bardziej uczciwie, i jednocześnie widać jak "nieuczciwa i ostra" była rywalizacja... tylko czy POTRZEBNA?... wg. mnie nie!szkoda że nie można jeszcze raz ocenić niektórych zdjęć bo wiele REWELACYJNYCH jest troszkę z tyłu,ale to nie o to chodzi, WAŻNE ŻE SĄ!!!

 

#35 2010-03-10 14:33:59

asnieszka

Re: troche niezdrowa rywalizacja?

witajcie! jakis czas mnie tu nie bylo, a teraz widze ze dyskusja na temat oceny zdjeć powrócila na forum chyba rowno po roku.. pewnie gdzieś tam w archiwum mozna ją znaleźć..

cieszę się ze propozycja zmiany systemu do jakiej próbowalismy wtedy wszystkich przekonać  teraz wreszcie została rozważona i doceniona smile brawo admin!! smile wreszcie sprawa została rozwiązana, a travelmaniacy będą mogli się zająć podziwianiem zdjęć, a nie bawieniem w szkołę wink
Pzdr

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh