Podróże, wakacje
Wakacje
Nawigacja: Strona główna » Forum dyskusyjne

Nie jesteś zalogowany.

#1 2010-02-18 11:34:42

Fiorek

Kilka zmian...

Witam!
Jestem nowy. Wlasnie chce dodac kilkadziesiat fotek z moich podrozy i z przykroscia musze stwierdzic, ze dodawanie jest czasochlone i meczace. Czy nie mozna tego poprawic? Jakis skrypt czy cos ? albo mozliwosc dodania kilku fotek naraz ?

Kolejna sprawa to nawigacja. Wchodze np. w "Kraje" wybieram powiedzmy Indie. Nizej schodze i wybieram "ciekawe podroz, opinie" czytam opinie, przegladma z 20 zdjec. Nagle chce wrocic do "Indie", ale nie mam jak. Jedynie od nowa w podroze znow wybieranie kraju itp. Mozna to poprawic.

Brakuje mi rowniez linka na Glownej do samych wspomnien. Tak zeby nie wchodzic w "kraje" pozniej dany kraj, pozniej na dole wybierac wspomnienie tylko bezposredni link do " Wspomnien"

Pozdrawiam serdecznie

Reklama

Travelmaniacy.pl

#2 2010-02-18 11:47:09

Fresh

Re: Kilka zmian...

Bartek, dzięki za uwagi do serwisu smile
Pracując nad kolejnymi zmianami w serwisie weźmiemy pod uwagę Twoje sugestie odnośnie odnośnie nawigacji.

Jeśli chodzi o dodawanie zdjęć, możnaby dodać opcję dodawania po kilka na raz, lecz ma to jeden minus - wtedy jest mniejsza szansa na dodawanie tytułów i opisów do zdjęć (gdyż dodaje się je bardziej masowo), do czego zachęcamy. Obejrzenie fajnego zdjęcia to jedno, ale fajnie jak użytkownicy dodają jakieś informacje do zdjęcia, czemu sprzyja pojedyńcze dodawanie fotek.

Pozdrowienia,

#3 2010-02-18 12:30:27

Fiorek

Re: Kilka zmian...

Kolejna uwaga.....podzieliłbym  Hiszpanie i Wyspy Kanarysjkie. Jakos przejrzysciej by sie zrobilo....smile

Ostatnio edytowany przez Fiorek (2010-02-18 12:39:58)

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh