Podróże, wakacje
Wakacje
Nawigacja: Strona główna » Forum dyskusyjne

Nie jesteś zalogowany.

#1 2009-11-10 19:17:31

mariusznowy

Mam pomysł....czekam na wasze zdanie :)

Co Wy na to aby wrzucac tu również fotki ludzi z różnych stron świata? Na naszych zdjęciach widac klimat odwiedzanych miejsc,myśle,ze portret spotkanych ludzi oddadzą również piękno tych wypraw.
Pozwole sobie zacytować słowa Pani Marzeny Funke
""Z jasnym śmiechem lub smutku makijażem twarze, twarze..." tak w jednej ze swoich piosenek śpiewa Michał Bajor. Portrety ludzi odnaleźć można nie tylko w tekstach piosenek, ale również w poezji, malarstwie i fotografii. Ludzkie twarze są dobrym tematem dla wielu artystów, którzy szukają ciekawych pomysłów do swoich prac. To, że istnieje tak wiele narodowości, że człowiek różni się od drugiego człowieka, jest inny, sprawia że ludzka twarz wzbudza coraz większe zainteresowanie.
     Dla artysty każda ludzka twarz jest ciekawa. Nieważne, czy będzie ładna czy brzydka, młoda czy stara, smutna czy uśmiechnięta. Nieistotne również jest to jaką szerokość geograficzną zamieszkuje portretowany człowiek. Ważne jest to, aby twarz była ciekawa, żeby miała to coś , co przyciąga uwagę i skupia na sobie w danym momencie wzrok innych osób. Każda twarz to jakiś prawdziwy człowiek kobieta, mężczyzna nawet dziecko. To osoba, która istnieje, przeżywa jakieś emocje w momencie uwiecznienia jej, np. na kliszy fotograficznej. Często nawet nie wie, że jest podpatrywana przez uważny obiektyw . W takich właśnie momentach powstają portrety nie zawsze piękne, ale z pewnością prawdziwe."

Co o tym myślicie?
Pozdrawiam wszystkich travelmaniaków

Reklama

Travelmaniacy.pl

#2 2009-11-10 21:02:45

Fresh

Re: Mam pomysł....czekam na wasze zdanie :)

Osobiście nie widzę przeszkód i jestem za, nie tylko miejsca ale i ludzie oddają klimat podróży smile

#3 2009-11-11 13:42:40

katrinka

pewnie,ja zawsze staram sie poznac ludzi z kraju który odwiedzam, to ciekawsze niż zwiedzanie zabytków!

#4 2009-11-14 15:37:44

lagatta

Jestem jak najbardziej za.

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh