Podróże, wakacje
Wakacje
Nawigacja: Strona główna » Forum dyskusyjne

Nie jesteś zalogowany.

#1 2009-10-07 14:07:14

lagatta

Rozwijanie Travelmaniaków

W tym wątku wpisujcie wszystkie pomysły, jakie przyjdą Wam do głowy, dotyczące rozwijania serwisu oraz tego jak sprawić, aby stale coś się w nim działo. Jestem pewna, że wśród nas jest wiele kreatywnych osób, które coś wymyślą.

Reklama

Travelmaniacy.pl

#2 2009-10-07 14:36:39

lagatta

Re: Rozwijanie Travelmaniaków

Na początek przytoczę bardzo fajny pomysł PAVULONA:

„cicho  tak, ale to jest pretekst żeby zajrzec do "archiwum"i jeszcze raz przejrzec zdjęcia i podróże te które się juz pokazały, można wtedy odkryc wiele ciekawych zdjęc które nam umknęły wcześniej. a wiem z własnego doświadczenia że tak jest , a i autorom tych zdjęc zrobicie frajde jeśli nagle sie okaże że ich "zapomniana" fotka nagle znów wypłynie z jakims fajnym komentarzem...”

oraz anet_zb:

„Fajnie jest poszperać po archiwum  i wyciągnąć fotki już dawno zapomniane, miły komentarz z pewnością zachęci do aktywnego udziału w życiu strony!!”

Brawa dla nich!  smile

#3 2009-10-07 16:33:00

katrinka

to ja ide poogládac Twoje podróze;)

#4 2009-10-07 21:28:29

PAVULON

mam taka propozycje która koleboce mi się po głowie od dawna , pokaż innym SWOJE miasto, co w nim jest , dlaczego i co warto w nim zobaczyć...

#5 2009-10-08 00:05:50

Fresh

PAVULON napisał:

mam taka propozycje która koleboce mi się po głowie od dawna , pokaż innym SWOJE miasto, co w nim jest , dlaczego i co warto w nim zobaczyć...

Pomysł bardzo ciekawy, oryginalny, podoba mi się. Masz może jakąś wizję jak by to mogło wyglądać? Ja powoli zaczynam się nad tym zastanawiać...

#6 2009-10-08 00:30:48

PAVULON

pokażmy co jest ciekawego w naszym mieście , zabytki, imprezy, co warto zobaczyć, dlaczego i kiedy warto przyjechać.choćby po to żeby zrobic kilka fajnych fotek.nie tylko sucha treśc opisu ale dobre zdjęcia które powiedzą "warto tam jechać " każde miasto ma to coś . cudze chwalimy swego nie znamy

#7 2009-10-08 10:22:12

lagatta

Mi również podoba się ten pomysł  smile

#8 2009-10-09 09:58:23

katerina

Fajny pomysl,z tymi ikonkami przy imionach!Moze teraz nie beda mylic kateriny z katrinka:)

#9 2009-10-09 10:53:26

Fresh

katerina napisał:

Fajny pomysl,z tymi ikonkami przy imionach!Moze teraz nie beda mylic kateriny z katrinka:)

Dziękuję, miło że podoba się smile

#10 2009-10-09 14:58:31

anet_zb

super....coś nowego, naprawdę świetny pomysł:)

#11 2009-10-09 14:59:18

anet_zb

jak najbardziej popieramy pomysł Pavulona

#12 2009-10-10 08:12:24

PAVULON

dzięki anet, i fresh naprawde odjazdowy pomysł z ikonkami!!!!!!!!!!!!!!!!1

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh