Podróże, wakacje
Wakacje
Nawigacja: Strona główna » Forum dyskusyjne

Nie jesteś zalogowany.

#1 2009-03-29 04:26:15

Fresh

Podziękowania

Witajcie,

W gąszczu zmian oraz organizacji pierwszego ze potkań miesięcznych Travelmaniaków, umknęła nam pewna data. Mianowicie 16 marca 2009 roku, minęło pół roku działalności sewisu (tutaj znajdziecie pierwszy wątek oznajmujący start projektu travelmaniacy.pl).

W związku z tym chciałbym serdecznie podziękować wszystkim Travelmaniakom, którzy dołączyli do serwisu i uzestniczą w jego "życiu", w szczególności tym, dzięki którym serwis rozwija się i stanowi coraz większą bazę informacji o podróżach.

Fresh.

Reklama

Travelmaniacy.pl

#2 2009-03-29 11:24:36

lagatta

Re: Podziękowania

To my dziękujemy Tobie za stworzenie tego fantastycznego serwisu !!!
O tym jak bardzo on mi się podoba może świadczyć m.in. to, że nie ma dnia abym tu nie zajrzała, choć na chwilkę, ale muszę. To chyba nazywa się uzależnienie  wink

#3 2009-03-29 13:41:27

anet_zb

Nam też się bardzo podoba ten serwis, wchodzimy tu bardzo często i chyba też już się uzależniliśmy. Czytamy wszystkie artykuły, posty, zawsze z niecierpliwością czekamy na nowe zdjęcia i opisy podróży.
Dziękujemy wszystkim pomysłodawcom i zaangażowanym travelmaniakom, dzięki którym serwis tak prężnie się rozwija.

#4 2009-03-29 21:50:23

annamika5

Ja też bardzo się cieszę, że ten serwis istnieje. Z ciekawością oglądam zdjęcia z różnych stron świata,  czytam opisy, ,,kojarzę" najaktywniejszych travelmaniaków i  z przyjemnością myślę o tym, że w wolnej chwili zobaczę co tam nowego. Nie przyznaję się do uzaleznienia od serwisu, ale moi domownicy twierdzą, że tak jest. Pozdrawiam.

#5 2009-03-30 19:40:12

PAVULON

TEN SERWIS TO STRZAŁ W 10!dzięki niemu bogacimy sie my wszyscy. i niech tak zostanie! gratulacje.

#6 2009-03-31 14:35:45

Rasowa

zgadza sie, liczę jednak na szczerośc, głównie w przypadku niezadowolenia z czegokolwiek, co Was spotkało na wakacjach. Bo pieśni pochwalne to wiadomo, kto bedzie pisał, zeby sobie reklame zrobic....

#7 2009-03-31 14:51:39

Fresh

Rasowa napisał:

... Bo pieśni pochwalne to wiadomo, kto bedzie pisał, zeby sobie reklame zrobic....

Serwis (ani jego twórcy) nie jest w żaden sposób związany z żadnym biurem podróży, tak więc wypowiedzi użytkowników są jak najbardziej bezstronne (przynajmniej mamy taką nadzieję). Gdybyśmy zauważyli jakies próby reklamy/antyreklamy firm z branży turystycznej, od razu będziemy interweniowali.

#8 2009-03-31 21:32:56

maciej_moch

heh czytając te wszystkie wypowiedzi jest mi bardzo miło, że praca, która jest wkładanie nie idzie na marne bo już myślałem, że tych moich wywodów w artykułach czy poradnikach czy aktualnych wiadomości to nikt nie czyta;) więc miło:)

Ostatnio edytowany przez maciej_moch (2009-03-31 21:33:18)

#9 2009-03-31 21:38:22

Fresh

Dokładnie, jak napisał Maciek. Wszystkie Wasze wypowiedzi motywują do dalszej pracy nad Travelmaniakami smile

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh