Podróże, wakacje
Wakacje
Nawigacja: Strona główna » Forum dyskusyjne

Nie jesteś zalogowany.

Reklama

Travelmaniacy.pl

#16 2013-11-05 21:00:35

AniaMW

Re: Prośba o informację, gdyby coś nie działało

No, nie da się ukryć, narobiłeś sobie...
Ale skoro otworzyłeś, to zanim nie zamkniesz - też oddaję głos za przydatnością wykazu wszystkich TM, żeby można było wrócić do widzianego kiedyś zdjęcia lub relacji autorstwa osoby, która nie jest na liście znajomych smile

#17 2013-11-08 03:31:44

Fresh

Hehe, dawajcie dalej nie krępujcie się smile A albo powieszę się albo ucieknę i tyle mnie tu będzie big_smile

A poważnie. Przyswajam wszystkie propozycje, jedne łatwiej zrealizować, drugie ciężej. Jedynym wyznacznikiem jest dla mnie czas, a w sumie jego brak. Jednak jak wie Ala (Piea), która po dobrych kilku miesiącach (chyba nawet z pół roku to trwało albo i dłużej) molestowania mnie big_smile wywalczyła komentarze pod opisami podróży.

Jeśli wytrzymacie ze mną (jak ja z Wami big_smile), to kolejne modyfikacje w przyszłości będą smile

#18 2013-11-08 07:59:48

piea

O qrka wodna!
Fresh, co Ty na miłość boską robisz przed kompem o 3.30 w nocy????????
(Chyba jednak najwyższy czas dać Ci święty spokój z naszymi pomysłami:)smilesmile
ja wymiękam.....smile i nie chcę już żadnych innowacji, skoro masz całe noce zawalać przez te wszystkie genialne pomysły! smilesmilesmile
Pozdro,

#19 2013-11-08 14:42:58

Fresh

smile

#20 2013-11-08 22:30:03

Fresh

Właśnie zauważyłem małą niedogodność, którą od razu poprawiłem. Zauważyłem, że czasem do zdjęć nie dajecie nazwy, a dajecie opis, i chyba wiem dlaczego smile. Pole "Nazwa zdjęcia" akceptowało tylko do 25 znaków, co jest oczywiście z mało o czym sam się przekonałem dodając właśnie fotki do relacji. Powiększyłem jego rozmiar do 100, tak więc można już swobodnie dodawać dłuższe nazwy zdjęć do czego zachęcam smile

#21 2013-11-09 18:26:34

myszka

Fresh nasz Ty bohaterze smile

Ostatnio edytowany przez myszka (2013-11-09 18:26:56)

#22 2013-11-09 19:09:33

AniaMW

O, super, b.pomocne posunięcie smile
Dzięki !

#23 2013-11-09 22:42:26

Fresh

I jeszcze dwie drobne zmiany, jedna zgłaszana mi dość dawno, druga dzisiaj na PRV.
a) po wejściu w galegię zdjęć z danej relacji, były wyświetlane w odwrotnej kolejności (czyli jako pierwsze mieliśmy to, które było ostatnio dodane), co nie miało sensu i zostało zmienione.
b) oglądając konkretne zdjęcie, na dole miniatury były w losowej kolejnośći, teraz są po kolei, co ułatwia chronologiczne przeglądanie zdjęć.

#24 2013-11-10 21:47:03

katerina

Same fajne zmiany wink tongue

#25 2013-11-12 11:28:53

myszka

Nadszedł czas wielkich zmian. Jak tak będzie dalej to nie poznam stronki:) Pozytywnie:)

#26 2013-11-13 14:31:42

kangur

Bardzo fajne zmiany, szczegolnie ta pierwsza smile Pozdrawiam Naczelnika wink

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh