Podróże, wakacje
Wakacje
Nawigacja: Strona główna » Forum dyskusyjne

Nie jesteś zalogowany.

#1 2011-01-28 22:36:07

PAVULON

polecam stronę w necie...

wiadomo że nie samymi travelmaniakami żyje człowiek , choć bywa się tu bardzo często, ale na pewno każdy zna jakies ciekawe strony w necie ,nie koniecznie o podróżach, które warto zobaczyć I te ciekawe i te przydatne na codzień ...piszcie swoje propozycje!

Reklama

Travelmaniacy.pl

#2 2011-01-28 22:44:56

Fresh

Re: polecam stronę w necie...

TVN24.pl, Mambiznes.pl, Antyweb.pl, Webhosting.pl, Stooq.pl - to tylko niektóre z najczęściej odwiedzanych przeze mnie, ściśle powiązane z moim hobby czy zainteresowaniami smile

#3 2011-01-29 07:53:16

Valion

moje propozycje:
angielskie biuro podróży, fajne cenowo:) http://www.dreamticket.com/
stronka z bardzo fajnymi cytatami, myślami...w sam raz na gadulca:) http://www.cytaty.info/

#4 2011-01-31 15:41:51

PAVULON

ja polecę :DOWCIPY.PL na wesoło, czasami korzystam ze ŚCIĄGA .PL

#5 2011-02-04 15:52:55

lagatta

#6 2011-03-10 20:15:46

lagatta

Bardzo gorąco polecam stronę:
www.empatia.pl

#7 2011-04-01 21:14:18

anulka

lagatta weszłam z ciekawości na wymienione przez Ciebie strony i również zrobiłam "klik", fajnie że można i przez tego typu strony pomóc innym a tym bardziej zwierzętom smile

trochę odbiłam od tematu wink

#8 2011-05-12 09:33:54

Felka

Ja polecam w szczególności pajacyk.pl. Bo przecież wystarczy tylko parę sekund dziennie by móc uszczęśliwić jakieś głodne dziecko. A że prawie wszystcy tutaj są z powodów podróżniczych to polecam też wspaniałe sesje zdjęciowe przyrody na stronie foto-przyroda.pl. To tylko jedne z pierwszy moich ulubionych stron, na które często zaglądam. Oczywiście na pajacyka codziennie. Lubię też strony z poradami. Nie koniecznie na jakiś konkretny temat ale zawsze można się czegoś ciekawego diwiedzieć. Od czasy do czasu wchodzę na przykład na dobra-rada.pl. Fajne i konkretne teksty.

Ostatnio edytowany przez Felka (2011-05-12 09:49:03)

#9 2011-06-16 10:44:31

agitus

Zapraszam do odwiedzania portalu, który tworzą osoby zakochane w SŁOWENII ; promując  uroki tego skrawka Europy, pragną swoją pasją i miłością zarazić też innych:

visitslovenia.pl

Portal jest cały czas rozwijany, ale już można znaleźć tam sporo informacji o godnych zobaczenia miejscach, bazie noclegowej, hotelach, campingach oraz Polakach, którzy chętnie pomogą odkryć piękno Słowenii. Będzie tam też można kupić  mapy czy inne materiały turystyczne, porozmawiać na forum czy wziąć udział w konkursach.

Mi się podoba taka idea: łączenie pasji i wymiana doświadczeń oraz szybkie znajdywanie odpowiedzi na nurtujące pytania   smile
Lubię to! facebook.com/visitslovenia

pozdrawiam, Magdalena

#10 2011-07-22 19:08:34

a_gatka

To ja dorzucę gratkę dla miłośników Skandynawii unityline.pl smile

#11 2011-07-24 16:00:25

WillaAlta_pl

o, Skandynawia smile Niezbyt popularny, a bardzo interesujący rejon. W sam raz dla poszukiwaczy przygód smile

#12 2011-07-31 22:06:44

a_gatka

oj tak smile kiedy tylko mam możliwość wskakuję na prom i wyruszam buszować po Skandynawii smile zaraziłam tą pasją znajomych. a Unity Line są bardzo przyjaźni dla takich poszukiwaczy przygód w tamtych rejonach, dlatego poleciłam stronę smile

#13 2011-08-25 15:28:27

PAVULON

teraz coś dla tych robiących zakupy w sieci;
CENEO.PL
świetna przeglądarka i porównanie cen tego samego produktu w sklepach w całej Polsce, bezpośredni kontakt ze sklepem prosto ze strony,polecam

#14 2011-09-06 14:42:47

a_gatka

zbliża się najdziksza impreza sezonu, więc dorzucam Desperadosa smile
desperadosbeer.pl

#15 2011-09-08 13:18:49

rl98ps

A ja polecam stronkę goldenline.pl - lubie tam zagladać, czytać tematy i szukać tego czego aktualnie mi potrzeba ;p

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh