Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

  • Index
  •  » Turcja
  •  » Riwiera Turecka czy Wybrzeże Egejskie??

#1 2010-11-06 13:13:12

thegriasia

Riwiera Turecka czy Wybrzeże Egejskie??

Co lepiej wybrać? Planuję wybrać się latem do Turcji ale niestety nie wiem w który region i do jakiego miasta. Bardziej będą mnie interesować jakieś większe miejscowości. Co radzicie?

Ostatnio edytowany przez thegriasia (2010-11-06 13:17:49)

 

#2 2010-11-06 18:57:58

trotamundos

Re: Riwiera Turecka czy Wybrzeże Egejskie??

Byłam w Bodrum na Riwierze Egejskiej i jestem zachwycona tamtym regionem. Napewno morze jest czystsze niż  na Riwierze Tureckiej, ale może być troszkę drożej. Pozdrawiam

 

#3 2010-11-07 09:32:12

Michasia_Bogus

Re: Riwiera Turecka czy Wybrzeże Egejskie??

Witamy!My do tej pory byliśmy tylko raz w Turcji,piszemy że tylko raz,bo na pewno chcemy tam jeszcze powracac.Wybraliśmy na pierwsze wakacje Kemer na Riwierze Tureckiej i były to naprawdę wspaniałe wakacje.Kemer to bardzo rozrywkowa miejscowośc jak również bardzo zielona z mnóstwem pięknych parków i wspaniałą plażą,co prawda kamienistą ale za to woda krystalicznie czysta...Zapraszamy do opisu naszych wakacji-Kemer 2009r.wink Na kolejne tureckie wakacje chcielibyśmy wybrac Bodrum-Turgutries smile;)Myślimy że warto poznawac zarówno Tureckie wybrzeże jak i Egejskie pełne pięknych i ciekawych miejsc,ciekawą i bogatą ofertę wakacji w Turcji proponuje biuro podróże ''Itaka'' wink

 

#4 2010-11-07 14:01:14

kochampodroze1

Re: Riwiera Turecka czy Wybrzeże Egejskie??

Oba regiony są fajne i warte zobaczenia więc ciężko odpowiedzieć na to pytanie. Chyba jedyne co może przeważyć to cena. Riwiera Turecka jest znacznie tańsza od Wybrzeża Egejskiego. Na Riwierę częściej też kursują samoloty.


Pozdrawiam
kochampodroze




travelidea.pl

 

#5 2010-11-07 18:24:16

anulka

Re: Riwiera Turecka czy Wybrzeże Egejskie??

W Turcji byłam tylko raz ale wiem ze bede tam wracac niejednokrotnie.. Bylam na Riwierze Tureckiej - w Alanyi - przepiękna miejscowosc dla rozrywkowych i mlodych ludzi. Chociaz slyszalam ze Marmaris jest o wiele ciekawsza miejscowoscia, zreszta to zalezy od wlasnych upodoban wink ja osobiscie trzymam sie przy alanyi, dopoki sama nie zobacze marmaris nie uwierze ze ładniejsze smile pozdrawiam

 
  • Index
  •  » Turcja
  •  » Riwiera Turecka czy Wybrzeże Egejskie??

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh