Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

  • Index
  •  » Francja
  •  » Poszukuje miłego towarzystwa do wspolnego zwiedzania Francji camperem

#1 2010-06-24 15:22:24

dzianiu

Poszukuje miłego towarzystwa do wspolnego zwiedzania Francji camperem

Witam serdecznie . Grupa 4 młodych ludzi w wieku 25-29 lat poszukuje osób (najchętniej pary) do wspólnego zwiedzania Francji w okresie 17-31 lipca tego roku. Z niezależnych powodów w ostatnim czasie wykruszyły nam sie 2 osoby a ze wzgledu na optymalizacje kosztów nie chcemy jechac z "pustymi miejscami". Plan trasy jeszcze do ustalenia, ale chcemy zwiedzić najciekawsze miasta we Francji oraz spędzić kilka dni na Lazurowym Wybrzeżu. Orientacyjny koszt za wynajęcie Campera oraz paliwo to 1500zł za cały pobyt na osobe. Szukamy tylko miłego, uczciwego towarzystwa, najlepiej z woj. wielkopolskiego (ale nie koniecznie), z którym spędzimy niezapomniane chwile. Nie pobieramy zadnej prowizji. Zarezerwowany Camper to 3 letni Autoroller 7 na bazie Fiata Ducato(zdjecie na aukcji). Jeżeli jestes zainteresowany i interesują Cie szczegóły to pisz: dzianiu@dywany.net lub dzwon: 604 22 11 69 pozdrawiam Grzegorz

 

#2 2010-06-25 22:31:36

olucha74

Re: Poszukuje miłego towarzystwa do wspolnego zwiedzania Francji camperem

cholera,brzmi fajosko,  pojechałabym, ale za stara jestem\36\ i nie mam pary...., ale też Tam Pojade* smile*buziak dla Fresh

 

#3 2010-06-25 22:43:39

Fresh

Re: Poszukuje miłego towarzystwa do wspolnego zwiedzania Francji camperem

 

#4 2010-06-26 09:10:14

KlaudiaRakocz

Re: Poszukuje miłego towarzystwa do wspolnego zwiedzania Francji camperem

oj...ale kusicie..a ja mam w pracy wysoki sezon i nigdzie się ruszyć nie mogę...;(

 

#5 2010-06-26 10:47:42

dzianiu

Re: Poszukuje miłego towarzystwa do wspolnego zwiedzania Francji camperem

 
  • Index
  •  » Francja
  •  » Poszukuje miłego towarzystwa do wspolnego zwiedzania Francji camperem

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh