Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#61 2012-05-02 20:26:21

OW_Akces_pl

Re: Polskie morze.... ZA i PRZECIW

Polskie morze jest jeszcze takim miejscem gdzie nie wszędzie można znależdz hotele i pełno ludzi i to jest wielki plus. Za to jeśli chodzi o ceny nie których kurortów to można ponarzekać. Wakacje raczej wychodzą drogo i to nawet pod namiotami i to jest wielki minus.

 

#62 2012-05-17 13:35:30

DworDziekanow_pl

Re: Polskie morze.... ZA i PRZECIW

To też prawda,a jeżeli juz w ostatniej chwili znajdziemy zakwaterowanie nad morzem,to ceny będą bardzo wysokie i właśnie dlatego wielu turystów bardzo się tego obawia.

 

#63 2012-06-21 09:46:28

DworDziekanow

Re: Polskie morze.... ZA i PRZECIW

Ja bardzo lubię polskie morze! Szczególnie małe nadmorskie miejscowości. Mają swój klimat. Wiem, że za taką samą cenę można polecieć do ciepłych krajów. Jednak nie zamieniłabym.

 

#64 2012-07-10 13:06:05

clonbalt

Re: Polskie morze.... ZA i PRZECIW

Ja w tym roku jadę do Ustki w sierpniu, znalazłem taką niedużą wille o pasującej do mego stylu życia nazwie: Villa Banita i mam nadzieje odpocząć tam i zregenerować siły. Bylem na kilku wycieczkach zagranicznych w ciepłych krajach i wiem,ze to wszystko jet tam przereklamowane. Poza tym trzeba lubić taki skwar- ja wole polskie lato!!! smile

 

#65 2012-07-10 13:08:54

clonbalt

Re: Polskie morze.... ZA i PRZECIW

 

#66 2012-07-18 19:37:43

jori

Re: Polskie morze.... ZA i PRZECIW

Każdy ma to co szuka. Jedni uwielbiają hotele, drudzy namioty a jeszcze inni campingi. Mnie interesuje zwiedzanie. Przejechać kilka setek kilometrów po to aby poleżeć na piasku a potem narzekać na ceny jest dla mnie niezrozumiałe. W ubiegłym tygodniu byłem 5 dni w Niechorzu (przecież nie pojadę na kilka chwil do Hiszpanii). Nocowałem w  campingu. Pogoda w kratkę. Szedłem plażą do Trzęsacza, Rewala, Pogorzelicy. Zrobiłem kilka setek zdjęć. Zabrakło czasu  na więcej. Było słonecznie, deszczowo, chłodno i ciepło. Było super

 

#67 2012-08-03 15:40:25

TrzyKafki_pl

Re: Polskie morze.... ZA i PRZECIW

 

#68 2012-08-14 09:18:38

MagiczneMiejsca

Re: Polskie morze.... ZA i PRZECIW

Tylko i wyłącznie ZA smile
Bałtyk robił i robi na mnie ogromne wrażenie, ten spokój jaki mnie ogarnia siedząc na piaszczystych plażach jest niezastąpiony, mogłabym godzinami wpatrywać się w fale i odległy horyzont - jednym słowem magia, której coraz częściej nam brak...

 

#69 2012-08-16 13:45:39

BalticHome_pl

Re: Polskie morze.... ZA i PRZECIW

Zgadzam się aczkolwiek, lepiej najpierw dobrze poznać nasze Polskie walory turystyczne, a potem móc zwiedzać inne kraje:), jeśli pogoda dopisuje to Polskie morze jest główną atrakcją turystyczna:) sporo osób z Niemiec odwiedza nasze polskie morze i nie tylko:)

 

#70 2012-08-24 08:58:31

Edzia35

Re: Polskie morze.... ZA i PRZECIW

Urlop nad polskim morzem nie jest doskonałym wyborem, przede wszystkim ze względu na ceny, które przerażają! Pogoda również nigdy nie jest pewna, ale oczywiście warto wybrać się chodź na weekend, polskie morze też ma swój urok.

 

#71 2012-09-04 14:09:09

Adamus

Re: Polskie morze.... ZA i PRZECIW

Szczerze mówiąc, to pomijając fakt ze nie zawsze trafi się w pogodę a wycieczki za granicę często okazują się tańsze, to ja w dalszym ciągu lubię raz na jakiś czas pojechać nad nasz Bałtyk. Dużo fajniej jest leżeć nad Polskim morzem jak jest ładna pogoda, niż przykładowo w Egipcie. Tylko tak, trzeba trafić w pogodę..

 

#72 2012-09-06 13:05:36

sandraa91

Re: Polskie morze.... ZA i PRZECIW

 

#73 2012-09-11 11:05:30

wareare

Re: Polskie morze.... ZA i PRZECIW

Jeżeli chodzi o nasze morze to faktycznie jedynym minusem jest to, że można nie trafić w pogodę. Jednak kiedy nie ma pogody, zawsze można coś pozwiedzać pojeździć po okolicy, porobić zdjęcia. Ja jestem wielkim fanem morza Bałtyckiego i zawsze wybieram się tam na wakacje smile

 

#74 2012-09-13 11:57:50

PatrykDet

Re: Polskie morze.... ZA i PRZECIW

Ja może nie co roku, lecz staram się jak najczęściej odwiedzać polskie może, jest ono bardzo piękne mimo całego brudu jaki się w nim znajduje. W sezonie zawsze przyciąga ono tłumy, dlatego osobiście preferuje początek września, koniec sierpnia, moim zdaniem jest to najdogodniejsza pora, pogoda nie jest tak bardzo istotna, zależy czego się szuka, jak się chce opalać czy pływać to wiadomo, ze nie za fajnie jest jak pada i jest pochmurno, lecz kiedy chcemy nacieszyć się morskim powietrzem zawsze jest ono idealnym roziwazenim

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh