Podróże, wakacje
Wakacje
Nawigacja: Strona główna » Forum dyskusyjne

Nie jesteś zalogowany.

#31 2010-05-13 00:49:04

Fresh

Re: Lista najaktywniejszych Travelmaniaków - zmiana

Darek nie ma za co dziękować. Każdy kto jest aktywny w serwisie i dodając swoje podróże nie skończy tylko na zdjęciach, ale poświęci swój czas także na opisanie wyjazdu dostaje punkty smile

#32 2010-05-13 02:18:48

aga133

Zostałam wywołana do ,,odpowiedzi" przez Johanna457. Proszę mi wierzyć nie jestem osobą konfliktową, może jedynie zbyt zasadniczą. Jest mi przykro, że mogę być odbierana przez Travelmaniaków...antypatycznie. Więc pozwólcie mi wytłumaczyć się....Pan Johannn na moim zdjęciu z Albanii poczynił wg mnie niestosowne uwagi cyt:u ,,Albańczycy rozmnażają się jak króliki...." - no cóż dla mnie to kolokwializm a może i nawzijmy rzecz po iminiu brak szacunku do drugiego człowieka. Staram się szanować każdego. Niemniej jednak, kiedy nadmieniłam Panu Johannowi o niestosowności tego wpisu, nadmieniłam także, ze od lat naukowo zajmuję się problematyką relacji - polsko żydowskich w II RP i dlatego stwierdzenia....,,o królikach (!), wydaję mi się nie na  miejscu. Pan Johan zdobył się na oględnie mówiąc bardzo prosty wniosek zamykający się w zdaniu, które nosiło znamiona antysemityzmu, powielało schematy ( ,,Polskie ulice, żydowskie kamienice". Wtedy musiałam zareagować i poprosić o nie formułowanie tego typu wypowiedzi na moich zdjęciach.....Nie chciałam tej wojny. Ale nie zgodzę się na szerzenie na portalu nienawiści do ,,innych". Ten serwis ma nas przecież łączyć.....a nie wikłać w utarczki....Komentarze skasowałam, nie mam więc ,,dowodów". Jeśli Pan Johan nie życzy sobie mojej obecności tu - odejdę. Przepraszam wszystkich Travelmaniaków za ten długi post i nieco prywatny....., ale musiałam to napisać. Znam nastawienie Trawelmaniaków do ,,burzenia" tej pozytywnej atmosfery, która tu przecież panuje....Tak jak ktoś napisał wyżej - portal ma łączyć, nie konfliktować. Ja bardzo tego chcę. Panie Johanie, jeżeli Pana dotknęłam swoimi uwagi - przepraszam, ale oczekuję również przeprosiń z Pańskiej strony.  ( Błagam, nie traktujcie mnie jak pieniaczki, nie jestem nią). Proszę Pana Adminstratora - Grzegorza, aby z właściwym sobie taktem załagodził ......niestety...powstały konflikt. Dziękuję.

#33 2010-05-13 07:32:35

globusik

Droga Agnieszko oczywiscie chcemy zebys tu zostala (przynajmniej ja)... Masz super zdjecia, podroze w ogole super udzielasz sie tu... Twoje odejscie by bylo wielka strata dla portalu... Ja dostalem wlasnie "poczte" od pana Johanna przez inny portal... Posle ja tobie privem.. Jesli bedziesz uwazala to za stosowne to umiesc ja tu na forum...

#34 2010-05-13 10:01:27

katerina

Droga Agnieszko zgadzam sie z globusikiem-Twoja obecnosc zdecydowanie wzbogaca ten portal,wiec nawet nie mysl o jakimkolwiek skasowaniu swoich podrozy!!!Zgadzam sie z Twoimi pogladami,ale oczywiscie kazdy ma prawo do wlasnych takze Johann,a Ty wcale nie musisz sie z tymi zgadzac i masz prawo do skasowania takich komentarzy pod wlasnymi zdjeciami.Pozdrawiam!

#35 2010-05-13 11:58:51

Fresh

Agnieszko konflikty w serwisie (na szczęście bardzo rzadko) pojawiają się i jest to naturalne. Tutaj ewidentnie to sprawa poglądów, a jak napisała Katerina - każdy ma prawo do swoich. W momęcie gdy sytuacja "wymyka się spod kontroli" staram się interweniować. W tym przypadku otrzymałem od Johanna wiadomość prywatną informującą o konflikcie, do której się ustosunkowałem. Jednak w odpowiedzi do mnie Johann zdecydował o rezygnacji z uczestnictwa w portalu. Szanując jego decyzję konto Johanna zostało "deaktywowane".

Ze swojej strony nie widzę podowów z których miałabyś rezygnować z uczestnictwa w serwisie i ciesze się że moja opinia została podzielona przez innych użytkowników.

#36 2010-05-13 19:00:19

aga133

Dziękuję Wam za te ciepłe słowa, były mi potrzebne. Ale wiadomość o rezygnacji Pana Johanna o uczestnictwa portalu rodzi we mnie szereg pytań, które stawiam sobie.....I czuję się bardzo źle z tym wszystkim. Nie chciałam być powodem niczyjego odejścia stąd. Zwłaszcza, że doceniałam wartość fantastycznych fotografii, Jego autorstwa, wiele informacji podawanych przez Pana Johanna czytałam z olbrzymim zainteresowaniem. Żałuję bardzo tej przykrej sytuacji. W tej chwili, gdy to piszę widzę jedno wyjście - ja też mimo wszystko powinnam Was opuścić.....powinnam, ale problem polega na tym, że to ta strona, ten portal, na który wchodzę codziennie z ciekawością....cieszą mnie kolejne podróże, wspaniałe fotografie, imponuje mi rozwój portalu....Jestem na rozdrożu.

#37 2010-05-13 19:15:34

Fresh

Agnieszko, rezygnacja Johanna była róznież dla mnie zaskoczeniem, jednak moim zadaniem w takim przypadku jest umożliwienie użytkownikowi deaktywacji konta, stąd jeśli podejmiesz taką decyzję będę musiał ją również uszanować. Jednak z drugiej strony myślę że nie warto poddawać się napotykająć na problematyczną sytuację. Ze swojej strony proponuję aby wszyscy, którzy są w tym temacie wyciągneli wnioski na przyszłość i niech kieruje nimi hasło przewodnie serwisu "podróże zbliżają" a nie "dzielą". Tak jak było to w kilku wcześniejszych sporach, gdzie wszyscy pogodzili się i wspólnie korzystają z serwisu. Moim skromnym zdaniem jak najbardziej powinnaś pozostać, szczególnie że jak piszesz portal podoba Ci się smile

#38 2010-05-13 21:24:24

atram

ja matomiast nie trace czasu na klötnie,choc uwagi Johanna tez mnie nie ominely i niektöre mnie troche denerwowaly ,wlasnie pakuje swöj plecak i jutro lece  do Pekinu zeby zebrac nowe zdjecia i informacje ktörymi chetnie sie z wami podziele!

#39 2010-05-14 09:34:51

Michasia_Bogus

Aga zostań z nami!smilesmile

#40 2010-05-14 09:52:47

lagatta

Aga nie popełniaj tego samego błędu, który popełnił Johann i nie odchodź!

Reklama

Travelmaniacy.pl

#41 2010-05-14 11:39:37

PAVULON

aga WARTO TRACIĆ TO CO LUBISZ???

#42 2010-05-14 16:12:28

aga133

Nie, nie warto. Zostaję z Wami. Żałuję, że z mojego powodu odszedł Johann. Ale nie będę już wracała do tego problemu. Dziękuję Wam za pomoc w podjęciu decyzji:)

#43 2010-05-15 14:23:07

thegriasia

A mam takie pytanko... Czy osoby które nie sa na liście najaktywniejszych Telemaniaków mogą jakoś zobaczyć ile maja punktów?

#44 2010-05-15 21:08:10

Fresh

thegriasia napisał:

A mam takie pytanko... Czy osoby które nie sa na liście najaktywniejszych Telemaniaków mogą jakoś zobaczyć ile maja punktów?

Bardzo słuszna uwaga - opcja jeszcze nie jest dostepna, ale mam nadzieję już w najbliższym tygodniu w profilu każdego użytkownika pojawi się liczba posiadanych punktów w raz z informacją ile użytkownik uzyska za wyróżnione podróze a ile za posty na forum - tak aby nie było żadnych wątpliwości i aby panowała pełna przejrzystość smile

#45 2010-05-16 11:26:57

thegriasia

O to dziękuje za informacje.

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh