Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

  • Index
  •  » Egipt
  •  » Osheena Tours -biuro w hurghadzie slyszal ktos?

#1 2010-03-02 17:31:32

malami

Osheena Tours -biuro w hurghadzie slyszal ktos?

hej wybieram sie do Hurghady w te wakacje, i natknelam sie na to biuro w Hurghadzie ktore organizuje wycieczki do Kairu,Luxoru, wszystkie takie podobne jak mozna kupic u rezydenta. Biuro nazywa sie Osheena Tours i ma baaardzo konkurencyjne ceny, np z TUI od rezydenta wycieczka do Luxoru za osobe tyo 80 $ u nich 45 ! Slyszal ktos,byl ktos?

 

#2 2010-03-22 14:41:38

astaniana

Re: Osheena Tours -biuro w hurghadzie slyszal ktos?

Właśmnie wróciłam z Hurghady i choć miałam ochotę poszukać tam miejscowego biura, to nie znalazłam nic, co organizowałoby wyjazdy do Luxoru (może słabo szukałam), ale za podaję w moich podróżach) plan samodzielnej wycieczki bez specjalnego wysiłku przy podstawowej znajomości j. angielskiego /Kali jechać Kali pić/. Ja byłam tam z koleżanką i zmieściłam się w lekko w 55 USD na osobę, chociaż za 45 USD też by się dało (nie osczczędzałyśmy -obniżyć koszty można także zamieniając TAXI na BUS). Bardzo byłyśmy zdziwone, że poszło tak gładko - samodzielnie jest o wiele ciekawiej i jak sprawdziłyśmy wrażenia pozostawia to niesamowite jednocześnie jest to także bezpieczne podróżowanie

Ostatnio edytowany przez astaniana (2010-03-25 08:48:53)

 

#3 2010-03-23 11:16:41

asnieszka

Re: Osheena Tours -biuro w hurghadzie slyszal ktos?

My w sierpniu 2009 skorzystalismy z biura Osheena Tours, wybralismy wycieczkę do Kairu oraz dwie lokalne - Quad safari, czyli wypad na pustynię wyłącznie na quadach oraz rejs na wyspę Giftun i pobliskie rafy. Wszystkie jak najbardziej godne polecenia. W Kairze mielismy nawet na tylko 7 osob przewodnika polskojęzycznego smile
Fotki i opis mozna zobaczyć w moich podróżach. Wlasciciel biura to sympatyczny młody Egipcjanin mający rodzinę (zone i synka) w Niemczech. Mowi swobodnie po angielsku więc mozna sie dogadac. Ceny bezkonkurencyjne!

 
  • Index
  •  » Egipt
  •  » Osheena Tours -biuro w hurghadzie slyszal ktos?

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh