Podróże, wakacje
Wakacje
Nawigacja: Strona główna » Forum dyskusyjne

Nie jesteś zalogowany.

#1 2010-02-02 02:16:49

Fresh

Travelmaniacy.pl w konkursie WPROST

Wszyscy czujni użytkownicy serwisu na pewno zauważyli małą zmianę w logo serwisu:)

Coż powiedzieć... Bardzo miło mi poinformować że serwis Travelmaniacy.pl został laureatem strony tygodnia w konkursie na najciekawsze strony internetowe "Złote Strony" organizowanym przez tygodnik WPROST.

http://www.travelmaniacy.pl/fotki_other/strona_tygodnia_wprost.jpg

Travelmaniacy.pl zostali wyróżnieni przez redaktorów Wprost, ale to nie koniec smile. Teraz przed nami wybór strony miesiąca - tutaj liczą się głosy internautów.

Jeśli nasz serwis podoba Ci się - zagłosuj na Travelmaniacy.pl. Jak oddać swój głos? Zobacz jak zagłosować na stronę miesiąca WPROST. Głosowanie odbywa się za pośrednictwem wysłania SMS'a, którego koszt to jedynie 1,22 zł z VAT. Aby zagłosować na nasz serwis wystarczy wysłać SMS'a o treści WWWM3 na nr. 7155.

Swoje głosy można oddawać do 28 lutego 2010 - Uwaga! Głosowanie zostało zakończone.

Oto regulamin konkursu w którym możecie oddać głos na Travelmaniacy.pl - liczymy na Was smile

Ostatnio edytowany przez Fresh (2010-03-01 11:51:13)

 

 Reklama

Travelmaniacy.pl

#2 2010-02-11 10:50:07

plorenc

Re: Travelmaniacy.pl w konkursie WPROST

Grzesiek, też się cieszę że portal został dostrzeżony. Super byłoby gdyby można było gdzieś kliknąć, oddać głos internetowo ... ale osobiście mam awersję do wszelkich płatnych SMS-ów ... no chyba że wiedziałbym coś więcej nt. jaki pozytywny skutek miałoby to dla serwisu / naszej społeczności. Reklama? Google czy Onet jakoś się nie reklamują smile

 

#3 2010-02-11 11:00:19

Fresh

Re: Travelmaniacy.pl w konkursie WPROST

Piotrek, rzeczywiście prościej było by głosować przez internet, no ale to organizator konkursu czyli WPROST wybrało taką metodę oddawania głosów, plusem jest to że jest niski koszt SMS'a.
Jeśli chodzi o korzyści. Konkursy takie jak ten, mają na celu promocję danej strony, co w przypadku naszej społeczności przekłada się na jeszcze większą ilość użytkowników a docelowo na więcej zdjęć, informacji i porad które udzielają sobie użytkownicy - a jest to cel powstania serwisu smile

 

#4 2010-02-13 00:28:21

PAVULON

Re: Travelmaniacy.pl w konkursie WPROST

no proszę, być travelmaniakiem to juz nie tylko przyjemność ale i zaszczyt!oby tak DALEJ panie adminie!!!powodzenia

 

#5 2010-02-13 00:42:08

Fresh

Re: Travelmaniacy.pl w konkursie WPROST

Hehe, dzięki smile Administracja dwoi się i troi aby w serwis rozwijał się i był dla wszystkich coraz lepszym źródłem wiedzy i przydatną platformą do wymiany doświadczeń z podróży.

 

#6 2010-03-01 11:46:35

Fresh

Re: Travelmaniacy.pl w konkursie WPROST

Miło mi poinformować że nasz serwis Travelmaniacy.pl zwyciężył w kolejnej fazie konkursu organizowanego przez tygodnik WPROST.

W pierwszej fazie głosem redaktorów tygodnika, zostaliśmy wyróżnieni jako strona TYGODNIA. W drugiej fazie konkursu internauci oddawali swoje głosy na stronę MIESIĄCA. Dzieki Waszym sms'om zwyciężcą STYCZNIA został nasz serwis smile

http://www.travelmaniacy.pl/fotki_other/strona_miesiaca_wprost.jpg

Link do strony z wynikami konkursu:
http://zlotestrony.wprost.pl/strona_miesiaca/laureaci/


Dziękujemy wszystkim za głosowanie na nas, świadczy to o fakcie że serwis podoba się Wam. Dla nas jest to bodziec do jeszcze większej pracy nad Travelmaniakami smile

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh