Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2008-09-23 15:18:13

BamBi

Gdzie do Turcji

gdzie warto jechać na wakacje do turcji. Chodzi mi o piękna plażę, ładny hote, rozrywkowa miejscowość.

 

#2 2008-09-24 23:46:15

KaJka

Re: Gdzie do Turcji

Myślę że taką rozrywkową miejscowością jest na pewno Kusadasi... Zwiedzaliśmy je nocą, i muszę powiedziec ze w nocy ono tętni życiem! wszędzie mnóstwo światełek, ludzi, gra muzyka... Nie byłam tam akurat na plaży, ale domyślam się że muszą byc OK. Ja mieszkałam kilka dni na campingu w okolicach Selcuk- i tam mieliśmy fajną plaże:P
a tak poza tym to w Turcji tzreba koniecznie odwiedzic Stambuł, Kapadocję i Pamukkale...

 

#3 2008-10-21 23:20:03

Wedzik

Re: Gdzie do Turcji

KaJka a jak wyglądają kempingi w Turcji?
Mieliśmy ze znajomymi plany jakiś czas temu aby wybrać się tam samochodem pod namiot, ale ostatecznie zmieniliśmy plany i wylądowaliśmy trochę bliżej - w Chorwacji.

 

#4 2008-10-24 00:45:15

KaJka

Re: Gdzie do Turcji

te campingi ktore odwiedzilam byly niezłe;] np. camping niedaleko selcuk- duze pole, spoko warunki sanitarne-remontowane, duzo pryszniców itd... oczywiscie jakis tam sklep. a zaraz przy polu plaza smile
z kolei w stambule bylismy na campingu bliziutko mlotniska i samoloty nam nad glowami ciagle latały ;p

 

#5 2010-07-22 10:50:57

piea

Re: Gdzie do Turcji

zdecydowanie polecam Oludeniz! - spełnia wszystkie podane przez Ciebie warunki!

 

#6 2010-08-06 20:32:48

anulka

Re: Gdzie do Turcji

Alanya i Marmaris

 

#7 2010-08-06 21:08:26

Michasia_Bogus

Re: Gdzie do Turcji

Polecamy wspaniały KEMER,przepięknie położone miasto przy malowniczych górach Taurus,z piękną ale kamienistą plażą ,z krystalicznie czystą wodą.Miasto jest bardzo rozrywkowe,pełno tam zielonych parków,ładna marina...a w okolicy wiele ciekawych i historycznych miejsc do zobaczenia.Zapraszamy do naszej galerii i opisu-Turcja,Kemer 2009r. wink

 

#8 2010-08-07 04:30:20

globusik

Re: Gdzie do Turcji

Tylo egejska strone!!!

 

#9 2010-08-07 09:20:14

Michasia_Bogus

Re: Gdzie do Turcji

Hmm... Egeskie wybrzeże ,a dokładnie okolice Bodrum mamy w swoich planach.Chcemy tam poznac  parę ciekawych miejsc.Natomiast byliśmy już na tureckim wybrzeżu,parę miejsc zobaczyliśmy,wiele odkrywamy przez np.internet i jesteśmy przekonani ,że zarówno egejske jak i tureckie wybrzeże Turcji jest warte bliskiego,częstego poznawania...To podobnie jak z Chorwacją,nie tylko Dalmacja ale i Istria z Kvarnerem są warte poznania.Myślimy że to dobre porównanie wink smile

 

#10 2011-10-21 19:25:50

Ania_M

Re: Gdzie do Turcji

Ja mogę polecić Riwierę Turecką, miejscowość Alanya. Piękna plaża, czyste morze i dobra baza wypadowa na wycieczki a warto wybrać się w głąb Turcji poza kurorty. Miejscowe biura oferują bardzo ciekawe wyprawy. Poza tym miejscowość bardzo bardzo rozrywkowa...

 

#11 2011-10-21 19:58:43

trotamundos

Re: Gdzie do Turcji

Polecam Bodrum i Riwierę Egejskąsmile)

 

#12 2011-10-31 13:14:13

moniasze

Re: Gdzie do Turcji

marmaris. Jest wprawdzie typowo komercyjne, więc ktoś to szuka spokoju i prawdziwej tureckiej kultury nie bedzie zachwycony. Jednak młodzi ludzi szukający atrakcji i świetnej zabawy będą zachwyceni!

 

#13 2012-02-10 09:17:18

lirad

Re: Gdzie do Turcji

Polecam Fethiye w Licji na wybrzeżu Egejskim. To chyba najpiękniejszy region w południowej Turcji. Wspaniałe miejsce wypadowe na wycieczki po przepięknej okolicy. Małe portowe miasteczko z niską zabudową. Idealne miejsce dla tych, którzy chcą wypocząć, pozwiedzać. Zależy kto co lubi. Tzw. Riwiera Turecka (Alanya) typowy moloch - idealne miejsce dla osób, które uwielbiają wielkie skupiska turystów, na wakacje jadą głównie na balety i opalanie się na zatłoczonych plażach.

 

#14 2012-02-10 10:55:09

piea

Re: Gdzie do Turcji

zgadzam się z moim "przedmówcą"; byłam i tu i tu i potwierdzam: Turcja licyjska to cudo! Oludeniz, Fethiye- to  rozkosznie piękne miejsca; w okolicach Alanyi też można znaleźć sporo ciekawych miejsc do zobaczenia, ale generalnie to betonowe hotelowisko!
Riwiera turecka podobałaby mi się gdybym nie widziała tej egejskiej...., każdy ma swoje zdanie na ten temat, jednak osobiście dałabym  w skali 1-10:  dla riwiery 4, dla Licji 10!!!

 

#15 2012-02-10 18:05:54

Misiaczky

Re: Gdzie do Turcji

a My wracamy jednak do Alanyi......Bodrum jak dla mnie przereklamowane.......i potwierdzili to rezydenci.....
ale co Kto lubi........
pozdrawiam i życzę udanego pobytu w moim ulubionym kraju......

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh