Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2009-11-24 10:47:38

Maria_28

Bułgaria zimą?

Lubicie zimowe sporty, typu narty bądź snowboard? Słyszała, że właśnie w Bułgarii a dokładnie w jej południowo-wschodniej części znajduje się region o nazwie Bansko, który bardzo szybko się rozwijał i teraz jest to taki typowy raj dla narciarzy

 

#2 2009-11-25 19:13:20

katerina

Re: Bułgaria zimą?

Bylam w Bansku w zeszlym roku.Miejscowosc wywarla na mnie pozytywne wrazenie pomimo,ze jestem sceptycznie nastawiona do Bulgarii-ogolnie.Bansko ma bardzo wysokie standardy hotelowe i bardzo dobre warunki narciarskie.Bardzo duzo Grekow jest stalymi bywalcami Banska ze wzgledu na niskie ceny w porownaniu do wysokiej klasy oferty turystycznej miasteczka.Polecam!

 

#3 2009-11-26 10:51:24

Maria_28

Re: Bułgaria zimą?

A jak oceniasz tamtejsze trasy i wyciągi narciarskie? Wypatrzyłam ofertę Banska w jednym z biur podróży i chyba się na nią skuszę, bo itaka ma bardzo przyzwoite ceny. To teraz pytanie z czystej ciekawości, długo jeździsz na nartach?

 

#4 2009-11-26 15:29:52

katerina

Re: Bułgaria zimą?

Trasy,wyciagi i hotele maja wysoki standard!!!Ceny tak jak piszesz stosunkowo niskie biorac pod uwage to,co oferuja.Mam za soba dwa sezony na snowboardzie w Bansku,chociaz zaznacze,ze fanka zimowych sportow nie jestem/i generalnie zimy stad latwo mi bylo zakotwiczyc w Grecji:)))/A ciekawe co to za korzystna oferte ma Itaka?Ja z Grecji jezdzilam samochodem  na weekendy,a pokoje/z sauna za smieszna cene/rezerwowalam przez internet.Opisz wrazenia po powrocie-jesli sie zdecudujesz!

 

#5 2009-12-03 15:45:24

ALDONA

Re: Bułgaria zimą?

drogo wychodzi taka bułgaria? co jest jej największymi zaletami? mają sztuczne naśnieżanie?

 

#6 2009-12-03 17:38:29

katerina

Re: Bułgaria zimą?

Zaleta jest piekne polozenie i okolica gor Pirin/na liscie UNESKO/baza hotelowa i warunki narciarskie/lacznie ponad 70km tras narciarskich/-5 miesiecy sezonu narciarskiego/grudzien-maj/.Chyba nie musze dodawac,ze maja sztczne nasniezanie,ktore utrzymuje wiekszosc tras w doskonalej fomie:)

 

#7 2015-11-14 00:28:44

Agneska93

Re: Bułgaria zimą?

W końcu jakieś pocieszające wieści na temat Bańska, chociaż sprzed kilku lat smile Może uda mi się nieco reaktywować wątek. Myślę o wybraniu się tam prawdopodobnie w lutym (ferie zimowe), dlatego świetnie pasowałaby mi oferta Wytwórni Wypraw, bo organizują w lutym i na dodatek do Bańska, które byłoby dla mnie najlepszą opcją ze względu na bliskość Grecji (greccy znajomi planują dołaczyć do mojej ekipy).
Teraz tylko pytanie: czy był tam ktoś może w ostatnich latach i wie jak sytuacja wygląda obecnie? Bo fakt iż Bańsko organizowało PŚ w narciarstwie i ME w biathlonie bardzo do mnie przemawia. Tak jak i cała okolica, która jest strasznie zróżnicowana (zachwycił mnie Melnik i tamtejsze formy skalne, a mam opcję, zeby to zobaczyc) big_smile

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh