Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2009-08-28 02:00:18

Judyta

Krynica Morska - poza sezonem

Zastanawiam się nad wyjazdem na początku września na kilka dni do Krynicy Morskiej.

W sumie będzie już poza sezonem i obawiam się czy miasteczko nie będzie "wymarłe". Ciekawa też jestem aktualnych cen jak chodzi o nocleg i wszelkiego rodzaju knajpki czy smażalnie.

Jeśli ktoś był ostatnio nad Bałtykiem - wszystkie informacje mile widziane smile

Judytka

 

#2 2009-08-28 10:09:11

maciej_moch

Re: Krynica Morska - poza sezonem

Akurat w Krynicy Morskiej nie byłem we Wrześniu ale byłem w innych nadmorskich kurortach. Wrzesień jest chyba najlepszym miesiącem aby udać sie w ten rejon kraju. To dlatego iż nie ma za dużo ludzi, ale nie ma tez pustek. Ceny sa zupełnie inne czasami nawet 30% tańsze niż w pełni sezonu. Pogoda jest jeszcze wporządku a nie jest tak gorąco jak czasami w lipcu. We wrześniu jest sporo studentów którzy korzystaja z ostatniego miesiaca wolnosci:)

 

#3 2009-08-28 11:43:39

anet_zb

Re: Krynica Morska - poza sezonem

Zdecydowanie bardziej polecamy Sobieszewo i całą Wyspę Sobieszewską - 15 km od Gdańska. Jest tu piękna plaża. Idealne miejsce do wypoczynku, spacerów i zwiedzania. Ceny nie są wygórowane.
Znajduje się tu kamienna grobla, rezerwat Ptasi raj, bogaty w wiele gatunków roślin i zwierząt. http://konread.blox.pl/2007/07/Rezerwat-Ptasi-Raj.html

Krynica morska świeci pustkami i naprawdę nie ma tam co robićsad. Będąc w Sobieszewie można wybrać się na jednodniową wycieczkę do Krynicy, Sztuthofu, Jantaru a nawet do Fromborka.

 

#4 2009-08-28 12:08:59

Judyta

Re: Krynica Morska - poza sezonem

Rezerwat wygląda bardzo fajnie - ładne zdjęcia smile
Z jednej strony szukam czegoś spokojnego a z drugiej chciałabym żeby w mieście coś się działo, żeby można było wyjść wieczorem, przejść się przez miasto czy usiąść w jakiejś knajpce, stąd jest pomysł Krynicy, tylko właśnie boje się żeby nie świeciła pustkami poza sezonem.

 

#5 2011-04-27 12:47:12

mar2403

Re: Krynica Morska - poza sezonem

Odnosnie wypoczynku w Krynicy Morskiej we wrzesniu - to szczerze mowiac zalezy co kto lubi. We wrzesniu Krynica Morska nie jest taka sama jak w szczycie sezonu. Oczywiscie ze jest mniej ludzi, my spotkalismy sie z takimi samymi cenami w restauracyjkach jak w szczycie sezonu. Osobiscie mysle ze czegos brakuje Krynicy poza sezonem - czasami wydaje sie taka pusta i poprostu nie ma juz tej samej atmosfery co w srodku okresu letniego.

 

#6 2011-04-27 14:31:52

anulka

Re: Krynica Morska - poza sezonem

zdecydowanie popieram anet_zb, Krynica jest ładna fakt ale tak prawde mówiąc oprócz plażowaniu nad morzem nie ma tam co robic.. Ja akurat byłam na wczasach w szczycie sezonu, ludzi pełno wszędzie, pensjonaty czy pokoje do wynajęcia bardzo drogie, nie specjalnie czyste i niezbyt zadbane (akurat częsc rodziny nabawiło sie choroby ;/), jedzenie również drogie, było fajnie ale nie polecam..

 

#7 2011-05-09 11:06:02

Felka

Re: Krynica Morska - poza sezonem

Polecam przede wszystkim Pobierowo. Śliczna miejscowość. Poza sezonem jest cicho i spokojnie. Prawie wszystkie pensjonaty są usytuowane około 50 metrów od morza co sprawia, że wszędzie dookoła aż pachnie morzem. Wspaniale!!

 

#8 2011-05-25 00:17:47

a_gatka

Re: Krynica Morska - poza sezonem

ja w ogóle wolę morze poza sezonem. Krynica podobała mi się - dużo spokojniejsza i cichsza, ale ceny.. właściwie te same.

 

#9 2011-06-02 13:42:07

Usmiech_com_pl

Re: Krynica Morska - poza sezonem

Tylko że poza sezonem niestety bardzo trudno jest trafić na dobrą pogodę,wiec musimy wybrać: albo gorące słońce i tłum ludzi,albo spokój ale nieco chłodniej.  Wybór należy tylko do nas,chociaż osobiście zdecydowanie bardziej wolę góry i Beskid Śląski.

 

#10 2012-05-02 20:18:59

OW_Akces_pl

Re: Krynica Morska - poza sezonem

Poza sezonem to najbardziej polecam zimę w Krynicy morskiej. A przede wszystkim w mrozy gdzie można spróbować polatać na bojerach na lodzie. Są tam organizowane też zawody chyba jedyne w Polsce.

 

#11 2012-05-17 13:36:49

DworDziekanow_pl

Re: Krynica Morska - poza sezonem

Tak,to właśnie tam. Ale mówimy o zawodach czy też wypoczynku poza sezonem,ponieważ w jego pełni będzie tam mnóstwo osób i trudno zaznać wówczas ciszę i spokój. Jeżeli ktoś był podczas tegorocznej zimy,niech napisze swoją opinię.

 

#12 2012-06-21 09:44:03

DworDziekanow

Re: Krynica Morska - poza sezonem

Miasto na pewno nie będzie tętniło życiem jak w lipcu i sierpniu. Jednak turyści jeszcze będą i wszelkie atrakcje będą dostępne. Polecam zwiedzenie Sztutowa.

 

#13 2012-08-16 13:51:22

BalticHome_pl

Re: Krynica Morska - poza sezonem

Po za sezonem, to nie oznacza iż będzie wymarłesmile na pewno mniej ludzi, turystów będzie, plus i minus:) jak dla mnie plus:)
Pogoda może być słoneczna, w każdym razie polecam wybrać się, bo na prawdę warto.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh