Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#16 2012-05-02 20:17:17

OW_Akces_pl

Re: Chorwacja.. porady

Dużo ludzi narzeka na Chorwację bo brzydka, bo drogi dziurawe ale ja zdecydowanie polecam ten nie doceniany kraj turystycznie. Fajne widoki cudownie czysta woda i tanio. A przede wszystkim można autem w jeden dzień tam dojechać

 

#17 2013-07-27 19:18:04

Minionek

Re: Chorwacja.. porady

Chyba nikt jeszcze nie wspomniał o Kupari k. Dubrovnika, a na pewno jest to miejsce warte zobaczenia. Nad brzegiem morza znajduje się tam zbombardowany w czasie ostatniej wojny kompleks hotelowy. Naprawdę, niesamowite miejsce. Wszystko jest otwarte - można wejść, zwiedzić wszystkie piętra, pokoje. Gdzieniegdzie znajdziemy stare dokumenty, w innych miejscach grudy stopionego szkła, jeszcze gdzie indziej palmy rosnące w dawnym basenie... Umarłe miasto.

 

#18 2013-08-03 10:05:23

Krynicaa

Re: Chorwacja.. porady

Ja wybieram się za dwa tygodnie smile Coś poradzicie?

 

#19 2013-08-07 22:49:53

myszka

Re: Chorwacja.. porady

z uwagi na kamieniste plaże na miejscu były do kupienia gumowe "mokasynki - baletki" za ok 10 euro wiec jak coś podobnego znajdziecie w Polsce to może uda wam się zaoszczędzić. Ja byłam w 2008 r. opis i fotki w relacjach, droga na południe przy wybrzeżu jeśli chodzi o auto to serpentynka więc bez oszałamiających prędkości.  Z tego co slyszałam od znajomych raczej nie ma problemu z noclegami.  tyle ode mnie.

 

#20 2013-09-20 13:33:05

HotelPolanica_com_pl

Re: Chorwacja.. porady

W zasadzie warto tutaj poczytać szereg informacji w wątkach dotyczących Chorwacji i każdy znajdzie coś dla siebie. Do wyjazdu też należy się przygotować,zabrać odpowiednią walute oraz wybrać miejsce,a tych dobrych w Chorwacji nie brakuje.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh