Podróże, wakacje
Wakacje
Nawigacja: Strona główna » Forum dyskusyjne

Nie jesteś zalogowany.

#1 2009-03-05 11:02:12

Fresh

Comiesięczne spotkania Travelmaniaków

Witajcie,

Miło mi poinformować że rozpoczynamy cykl spotkań Travelmaniaków "na żywo".

Spotkania będa odbywały się cyklicznie, raz w miesiącu w Warszawie.
Na miejsce został wybrany lokal "Kafefajka", mieszczący się przy ul. Nowy Świat 22/28 (pawilon 20). O terminie najbliższego spotkania poinformuję Was oddzielną wiadomością. Wstępnie planujemy aby spotkania odbywały się w ostatnim tygodniu każdego miesiąca.

Bardzo proszę o informacje w tym wątku lub na prv do mnie lub Maćka Mocha (maciej_moch) osoby które wstępnie są zainteresowane spotkaniem smile

Ponieważ zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy są z Warszawy lub okolic, planujemy ogólnopolskie spotkanie, wstępnie we Wrześniu bieżącego roku (ta data nie jest przypadkowa, gdyż wtedy minie rok od uruchomienia serwisu). Obecnie jednak sa to wstepne plany, gdy ustalimy jakieś szczegóły, poinformujemy Was o nich.

Mamy ndzieję że ta inicjatywa spotka się z Waszą aprobatą smile

Reklama

Travelmaniacy.pl

#2 2009-03-05 11:05:43

maciej_moch

Re: Comiesięczne spotkania Travelmaniaków

Właśnie na pewno miło będzie poznać się pogadać więc nie ma, że ktoś nie może:P

#3 2009-03-05 13:39:41

atram

no niestety ja musze wziac urlop na takie spotkanie,a swöj urlop wole inaczej wykorzystac zeby pözniej go möc opisac i pokazac zdjecia.Ale chetnie bym sie z reszta travelmaniaköw spotkala!

#4 2009-03-05 14:15:40

Fresh

Atram, w przyszłości nic straconego, a jesli chodzi o urlop... To spotkanie które planujemy we Wrześniu, trwało by przez weekend, wiec w sumie potrzebny by był 1, max 2 dni urlopu dla osób z "daleka". Właśnie z tego powodu już teraz, na pół roku przed planowanym terminem, podałem informacje o nim.
Tak więc liczymy oczywiście na zdjęcia z nowych podróży, ale też i na spotkanie smile

#5 2009-03-05 14:21:50

atram

Nie ma sprawy jak mi zapewnisz nocleg w Warszawie to bede...

#6 2009-03-05 14:29:45

Misiaczky

Ja też chętnie poznam travelmaniaków...ale jak zrobicie zlot gdzieś na południu kraju......

#7 2009-03-05 14:35:08

Fresh

atram napisał:

Nie ma sprawy jak mi zapewnisz nocleg w Warszawie to bede...

Właśnie, poruszyłaś ciekawy temat, o którym nie chciałem pisać bo nie mamy jeszcze konkretów.

Ogólnie chcemy zorganizować to spotkanie w okolicach Warszawy nad wodą (mozliwe że Zalew Zegrzyński), gdzie będzie można zarezerwowac odpowiednią ilość domków/pokoi dla wszystkich zainteresowanych. W planach staramy sie brać pod uwagę to że niektórzy mogliby przyjechać z rodziną (dziećmi) i to aby sam nocleg był atrakcyjny cenowo dla wszystkich.

Myslę że w przeciągu najbliższych kilku miesięcy bedziemy znali coraz więcej szczegułów. W tej chwili ciężko mi cokolwiek napisac konkretnego jako że mamy jeszcze pół roku czasu, ale dziękuję za wstępną deklarację obecności.

Gdyby ktoś chciał jeszcze niezobowiązująco wyrazić zainteresowanie pomysłem, to prośba o dopisanie się do tego wątku.

#8 2009-03-05 14:36:03

atram

Moze byc poludnie Europy,to bedzie przyjemne z pozytecznym,troche nowych zdjec by sie przydalo

#9 2009-03-05 14:38:50

Fresh

Misiaczky napisał:

Ja też chętnie poznam travelmaniaków...ale jak zrobicie zlot gdzieś na południu kraju......

Stety/Niestety - to roczne spotkanie padło na warszawę (lub jej okolice), gdyż stąd są osoby które tworzą i współpracują z serwisem, oraz stosunkowa większość użytkowników. Ale postaramy się tak to zorganizować żeby każdy kto ma możliwośći i chęci mógł przyjechac i nie nudzić się smile

Mam nadzieję że Ci, którym będzie zależało na spotkaniu, choć raz do roku znajdą chwilkę czasu i dadzą się poznać smile

#10 2009-03-05 14:42:17

Fresh

atram napisał:

Moze byc poludnie Europy,to bedzie przyjemne z pozytecznym,troche nowych zdjec by sie przydalo

Hehe smile
To by było super, ale wątpię żeby udało się zorganizować takie spotkanie, choćby ze względu na finanse. Jednak przewidujemy atrakcje dla osób z poza Warszawy/Polski, tak aby przy okazji rocznego spotkania, jesli przyjadą, mieli miłe wspomnienia... ale na razie planujemy organizację smile

#11 2009-03-05 17:27:26

maciej_moch

jedna z głównych atrakcji, będzie wypicie brudzia z mną haha:D

a atrakcji przygotujemy napewno bardzo duzo:)

#12 2009-03-05 22:36:45

dagatek

Oj fajnie ,  jestem zainteresowana(udzielam sie gdzie moge -wiec czemu nie spotkanie travelmaniakow/).Ciekawe jaki bedzie odzew i czy duzo osob zlozy deklaracje....moze byc interesujaco...

#13 2009-03-05 23:21:14

maciej_moch

Agata, ale teraz wyrażasz chęć na te spotkania co miesięczne, czy te na rocznice czy na oba??smile

#14 2009-03-06 09:29:59

PAVULON

będę z wami myślami...

#15 2009-03-06 09:33:31

minifix

Bardzo dobry pomysł !!!
Ale jeżeli to będzie już w ostatnim tygodniu tego miesiąca to niestety nie będę mógł się stawić. Ale mam usprawiedliwienie - jadę robić kolejne fotki do Travelmaniaków :-)))

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh