Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2008-09-21 15:11:11

Wedzik

Czeska Praga

Czy znacie jakieś kwatery w Pradze?
Chce jechac na romantyczny weekend;-)co warto zobaczyć?

 

#2 2008-09-21 21:02:32

Oskarek

Re: Czeska Praga

obowiązkowo złota uliczka:)


kiedyś na wyjeździe służbowym nocowałem w Jalta Hotel - rewelacja. Nie pamiętam ile to kosztowało , bo na firmowe pieniądze nie zwraca się uwagi:)

nie wiem czego szukasz, czy taniego noclegu czy dobrego hotelu. Sprecyzuj pytanie.

 

#3 2008-11-03 15:03:05

BamBi

Re: Czeska Praga

Co warto zobaczyć w Pradze i gdzie najlepiej zanocować. Zastanawiam się czy lepiej jechac samochodem czy polecieć samolotem. Jak daleko lotnisko położone jest od centrum?
byłabym wdzięczna za namiasy na fajny hotelik lub kwaterę. Szukam czegoś w przystępnej cenie.

 

#4 2008-11-03 15:34:38

BECIARELLA

Re: Czeska Praga

W tamtym roku bylismy w Pradze, spalismy w hotelu,który wyszukaliśmy po przez www.booking.com/Hotels  jak najbardziej polecam są tam hotele, motele zajazdy i kwatery dla każdego coś sie znajdzie. Proszę się nie obawiac rezerwacja jest bezpieczna , i co ważne można obejrzeć fotki pokoji czy też całych obiektów,a zarazem zobaczyć jak daleko od głównych atrakcji będziemy zakwaterowani.Ja byłam w hotelu "Praga Andle's hotel "bardzo fajny nowoczesny design hotelu i wyśmienite jedzenie.

 

#5 2013-01-21 15:46:44

Hanka77

Re: Czeska Praga

A ja mogę polecić kilka fajnych knajpek. Na pewno godne plecenia są restauracje i bary Potrefena Husa. Dobre jedzenie, miła atmosfera no i przede wszystkim pyszne piwo. A jeśli znudzą Was oklepane turystyczne zakątki, wybierzcie się do mniej popularnych dzielnic takich jak Mała Strana lub Smichov. Można zwiedzić browar Staropramen i spędzić miło czas w klimatycznym barze, który jest częścią ekspozycji, no i oczywiście zobaczyć jak nasi sąsiedzi robią piwo.

 

#6 2013-01-23 13:26:50

Hanka77

Re: Czeska Praga

A propos tu jest fajny filmik o tym jak to wszystko wygląda: youtube.com/watch?v=2I8rcd9ZRKg

 

#7 2013-01-27 10:25:28

OWAkces_PL

Re: Czeska Praga

Tutaj jest tak,ze im bliżej centrum tym będzie drożej,więc warto szukać czegoś raczej na przedmieściach,a do centrum dojechać chociażby autobusem. Praga to przepiękne miasto,zawsze porównuje je do naszego Krakowa.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh