Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2009-02-08 16:05:33

malik

tani hotelik w Londynie

Czy ktoś może podać adres taniego  hotelu w Londynie. Niestety przez te śnieżyce nie polecieliśmy i nie ma dla nas miejsca  w hotelu, który mieliśmy zarezerwowany na termin lutowy. Może ktoś zna w miarę tani hotel w centrum , do strawienia. ( koleżanka w lecie była w takim ,ze do toalety biegała do pobliskiego Tesko.) Ona na szczęście była tylko 2 doby my mamy zostać troszeczkę dłużej.

 

#2 2009-02-14 15:09:54

malik

Re: tani hotelik w Londynie

Dziękuję za pomoc,  tradycyjnie jesteś niezawodna.Podjęłam jednak wcześniej decyzje bo wolne miejsca w tanich hotelach na różnych stronach rezerwacji hotelowych topniały w oczach. Znalazłam co na stronie Venere i zaklepałam. Niepokoi mnie tylko niska cena i to ,że na stronie boooking , na której do tej pory rezerwowałam hotele w tym hotelu nie było już miejsc. Czy ktoś może rezerwował przez tę stronę i ma  z nią jakieś doświadczenia? Co prawda szybko odpisali i na internet i SMS przysłali. Hotelik jest taniutki blisko Kings Kross, St Pancras, nawet ze śniadaniem , w opinii gości na 7.2,
Zobaczymy może tym razem uda mi się dolecieć do Londynu. Pogoda będzie lepsza więc nie odpuszczę sobie Ogrodów Kew. Pozdrawiam.

 

#3 2009-02-14 17:27:12

KlaudiaRakocz

Re: tani hotelik w Londynie

można też zajrzeć na stronę www.booking.com

 

#4 2009-02-15 11:59:26

asnieszka

Re: tani hotelik w Londynie

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh