Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2017-05-25 12:09:15

gosiaczektk

Próbki kosmetyków rozwiązaniem podczas odprawy

Były hasła do wi-fi na lotniskach (co jest super świetnym rozwiązaniem), ale uważam, że równie ważne jest zachowanie higieny. Jakkolwiek to nie zabrzmi to wszystko sprowadza się do zachowania czystości.

Wiadomo, że są pewne ograniczenia w przewożeniu kosmetyków. Ja jako kobieta mam sporo kosmetyków, które chciałabym zabrać ze sobą, gdyż za granicą nie są ode w sprzedaży. Po spotkaniu ze znajomymi z którymi planowaliśmy wycieczkę na Sycylię wpadłam na genialny pomysł (pewnie nie jest to odkrywcze co napiszę, ale podobno to na najprostsze pomysły najtrudniej wpaść). Zamiast kombinować przy odprawie i liczyć, że nie trafi się na "służbistę" można kupić sobie mniejsze pojemności kosmetyków. Takie są dostępne np. w Rossmannie. Ale!

Zamiast tego można np. pomyśleć o próbkach kosmetyków. Czy to kupując je, czy korzystając z jakiś akcji w których można zamówić bezpłatnie takie próbki kosmetyków.

Jak się komuś przyda to proszę bardzo. Jeżeli ktoś chciałby kupić sobie próbki szamponu do włosów, odżywki i produktu do oczyszczania skalpu to może to zrobić po bardzo małych kosztach od ze strony producenta tychże kosmetyków (mniejsze manufaktury dopuszczają taką możliwość).

Ja głównie potrzebuję kosmetyków do pielęgnacji włosów. Próbki perfum można otrzymać (nie zawsze ale dość często) w Douglasie lub mniejszych drogeriach. Jeżeli chodzi o próbki kosmetyków do włosów to zamawiam przez sklep internetowy BIONIGREE (polska marka i naprawdę skuteczna, na co dzień korzystam z ich kosmetyków).

Jeżeli macie jakieś inne pomysły lub miejsca gdzie można fajne i niedrogie próbki kupić to proszę piszcie smile

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh