Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2017-01-15 16:51:21

fazinsk

CYPR - sytuacja polityczna

Jak wygląda sytuacja na Cyprze? Czy jest tam bezpiecznie? Można spokojnie jechać na wakacje w 2017 roku???

 

#2 2017-01-16 07:25:06

KlaudiaRakocz

Re: CYPR - sytuacja polityczna

Oczywiście że tak. PRoblem może być tylko przy przekraczaniu granicy w Nikozji północ - południe wypożyczonym autem ( wiem z doświadczenia). Poza tym super wink

 

#3 2017-01-16 08:14:25

piea

Re: CYPR - sytuacja polityczna

wróciłam z Cypru półtora miesiąca temu i potwierdzam że nie ma co się wahać tylko śmiało można jechać smile
Wyspa spokojna, zimą turystów niewielu, pogoda i widoki piękne, miasteczka urokliwe i czyściutkie, przyroda wspaniała, a zabytków historii wręcz multum!!! dla każdego więc coś się znajdzie ciekawego bez względu na preferencje urlopowe.

Politycznie jest spokojnie, nawet bardzo spokojnie; cisza i spokój, a wieczorami i po nocy można śmiało spacerować; nikt nie zaczepia, na ulicach nie widać żadnych podejrzanych typów, nie ma żadnych patroli, policji mało, a syryjskie bomby tu nie docierają tongue mimo niewielkiej odległości w kilometrach tongue . (Oczywiście żartuję, mam nadzieję że nie przestraszyłam smile ) Wyspa jest naprawdę zaskakująco ciekawa i w ogóle superowa! smile

A tutaj " świeża" Raelacja z mojego Cypru, dla chetnych do poczytania, może coś sie przyda....
http://www.travelmaniacy.pl/profil,169,podroze,5992,cypr

 

#4 2017-01-17 20:29:11

AniaMW

Re: CYPR - sytuacja polityczna

Zgadza się smile
Wszystkim rozważającym wyjazd na Cypr polecam wspomnianą wyżej relację Ali / Piei jako lekturę absolutnie obowiązkową! smile Oglądanie dodanych (obficie) zdjęć znacząco tę relację ubogaca...

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh