Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#166 2017-01-22 08:40:48

piea

Re: W DRODZE DO HIMBA- RELACJA

Antenka, czytając Twoje zakończenie wzruszyłam się jak stary siennik tongue , aż mi się łezki zakręciły wink
Wspaniała przygoda!!! podróż z serii tych wzruszających....; myślę, że każda wyprawa do Czarnej Afryki zawsze jest i będzie  bogata właśnie w takie chwile ze łzami w oczach.....
Wspaniałe miejsce to Centrum kotów smilesmilesmile; też myślę, że nie wszędzie na świecie ze zwierząt robi się biznes męcząc je niesamowicie ( w tym zdecydowanie przoduje Azja) ; i dobrze że są takie miejsca, gdzie zwierzakom pomaga się przeżyć, po różnych wcześniejszych traumatycznych historiach.

(Podobnych miejsc w Afryce jest sporo, gdzie ludzie z pasją i miłością do zwierząt robią mnóstwo dobrej roboty: niedawno oglądałam wzruszający i niezwykły film trwający prawie godzinę, o takim miejscu w RPA, gdzie w podobnym  ośrodku zaprzyjaźnił się mały słonik z barankiem smile - co za historia!!! przyjaźń na śmierć i życie! - i do tego lektorem w filmie jest Czubówna!
(dla miłośników zwierzaków polecam gorąco obejrzeć:
https://www.youtube.com/watch?v=xhEQnVbM08Y)

(Historia w samolocie pt "Antenka i steward" do scenariusza filmowego w jakiejś komedii smile )
Pozdrowioneczka,

 

#167 2017-01-22 10:23:48

papuas

Re: W DRODZE DO HIMBA- RELACJA

no szkoda że koniec,   a może to POCZĄTEK
żyłem, kibicowałem i cierpiałem z Wami - teraz cierpcie sobie sami.
fajna relacja, fajne foto (nawet te wredne oryksy fajne - oj początki jakiejś fobii)
i błąd w samolocie - trza się było % znieczulić - i by się spało i katarowe wirusy by się nie ujawniły; wszystko na plus, no może w samochodzie by troszki w główce łupało  smile

 

#168 2017-01-22 12:24:30

Antenka

Re: W DRODZE DO HIMBA- RELACJA

Oskar- dziękuję smile Miło mi,że Ci się podobała moja Namibia smile

Alu- dziękuję smile Podróż była bardzo wzruszająca, emocjonująca i z ogromną dawką dobrego humoru wink Cieszę się,że mi towarzyszyłaś w przygodach i potrafiłam, tą moją pisaniną wzruszyć i rozbawić wink
A co do filmu- widziałam i też gorąco polecam smile Całe szczęście,że są jeszcze miejsca na świecie, gdzie los dzikich zwierząt nie jest obojętny.

Papuas- ogromnie mi miło, że też ,,męczyłeś" się razem z nami wink smile Dziękuję za miłe towarzystwo smile
No niestety, nie mogłam się znieczulić % w samolocie, bo % nie używam wink No cóż... trza było swoje odcierpieć alejaja wink

 

#169 2017-01-23 12:36:52

katerina

Re: W DRODZE DO HIMBA- RELACJA

Anetka,kociaki NIESAMOWITE brak slow...
To sa dopiero przezycia!
Ostatnia fotka pieknie konczy relacje super
Dzieki za poswiecony czas i podzielenie sie wrazeniami buziak
Zycze Ci powrotu w tamte strony i wielu TAKICH podrozy do miejsc,gdzie warto zostawic serce wink

 

#170 2017-01-23 15:24:25

julka2

Re: W DRODZE DO HIMBA- RELACJA

Piękna relacja super Z przyjemnością ją czytałam smile

 

#171 2017-01-24 00:29:42

Kolka

Re: W DRODZE DO HIMBA- RELACJA

super

Ostatnio edytowany przez Kolka (2017-01-24 00:35:41)

 

#172 2017-01-24 00:34:51

Kolka

Re: W DRODZE DO HIMBA- RELACJA

Przepięknie!!! Oj Anetko - jestem pewna na 1000%, że to dopiero początek smile Poczułas TO!!! i zaraziłas się big_smile big_smile big_smile
Obyś nigdy się z tej choroby nie wyleczyła super
Bardzo Ci dziękuję smile

 

#173 2017-01-24 18:52:23

Antenka

Re: W DRODZE DO HIMBA- RELACJA

Kati- Dziękuję  ślicznie buziak Mam nadzieję,że marzenia się znów spełnią wink A kociaki są obłędne super prawda smile
Julka- dziękuję buziak Cieszę się,że ci się podobało smile
Asia- Ta choroba jest nieuleczalna wink Ty przecież o tym wiesz wink Dziękuję, za wszystko i że mi tu towarzyszyłaś buziak smile

 

#174 2017-02-23 12:04:33

oscar

Re: W DRODZE DO HIMBA- RELACJA

Jeszcze raz, na spokojnie przeczytałem całą twoją podróż smile Fajnie miałaś! Fajnie piszesz!! smile smile

 

#175 2017-02-23 19:13:56

Antenka

Re: W DRODZE DO HIMBA- RELACJA

Oskar- dziękuję ślicznie smile

 

#176 2017-03-14 22:26:23

Angela

Re: W DRODZE DO HIMBA- RELACJA

Gdzie opowieść o Afryce - tam i ja wink Super relacja, piękne widoki smile Prysznicowy słonik czadowy smile wydmy prześliczne, a ta lodge, która Cię tak zachwyciła - te domki wkomponowane w skały - cuuudo  big_smile I te niebiesko - rude krajobrazy też bardzo urocze. Taaaak - na taką wycieczkę też mogłabym pojechać.

 

#177 2017-03-15 12:28:25

Antenka

Re: W DRODZE DO HIMBA- RELACJA

Angela -dziękuję  ślicznie smile Jak będziesz miała możliwość i ochotę to tę eskapadę bardzo polecam smile

 

#178 2017-03-15 12:50:36

Angela

Re: W DRODZE DO HIMBA- RELACJA

Najpierw moja wymarzona Kenia, a potem, to kto wie gdzie mnie nogi poniosą... smile

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh