Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2016-07-28 22:05:22

syntia

Loty do Włoch

Skąd najlepiej szukać sobie lotu do Włoch???? Nie patrzyłam jeszcze dokładnie na wszystkie lotniska, dlatego chciałam tak orientacyjnie zapytać, mniej więcej w które warato celować. Wiadomo ceny biletów są różne itd. Ponoć z Bydgoszyczy można trafić dosć tani przelot + opłata za bagaż jest w cenie biletu. Orientuję się trochę bo mieszkam w pobliżu i w sumie byłoby mi wygodnie szukać czegoś stamtąd. Zależy mi żeby lądowanie było blisko Rzymu albo chociaż w niedalekich jego okolicahc

 

#2 2016-08-03 19:31:13

Wojciech12

Re: Loty do Włoch

Hej, mieszkam w okolicach Bydgoszczy i podczas wakacyjnych podróży miałem już okazję skorzystać z Portu Lotniczego Bydgoszcz. Ceny za bilety nie są wygórowane, bo do nich wlicza się jeszcze zarejestrowany bagaż.  Jeśli chodzi o samą odprawę z BZG to jest bardzo krótko, a przeloty do Rzymu są zadziwiająco krótkie. Mają fajne godziny przelotowe ,a w samolotach jest zazwyczaj spokojnie więc podróż mija przyjemnie smile

 

#3 2016-08-03 19:35:32

JacekBem

Re: Loty do Włoch

Ja leciałem z nimi dwa razy - do Burgasu w Bułgarii oraz Rzymu - w celach religijnych. Miła obsluga, ceny przyzwoite no i wszystko przebiegło szybciutko

Ostatnio edytowany przez JacekBem (2016-08-03 19:35:48)

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh