Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2016-03-22 12:12:57

raw7

Co polecacie

Witam. Mam w planach wybrać sie z moją dziewczyną na wakacje w Czerwcu. Do przeznaczenia mam około 2500 złotych za osobę. Szukam jakiegoś cieplego i BEZPIECZNEGO miejsca. Co możecie polecić? Kreta, Zakynthos, Cypr, Teneryfa? Myślicie ze w tej kwocie można kupić wakacje all inclusive powyżej 10 dni?

 

#2 2016-03-22 15:30:15

KlaudiaRakocz

Re: Co polecacie

Hej, Teneryfy i Cypru w tych kryteriach w tej cenie nie kupisz. Ale Grecję (głównie hotele 3* i dwa 4* są w tej cenie ) i Bułgarię (nawet do 5* hotel) już tak. Ja jestem zakochana w wyspach greckich, więc szczególnie je polecam wink

 

#3 2016-03-23 11:27:59

raw7

Re: Co polecacie

Ale w Bułgarii moze być kiepsko z pogodą w Czerwcu sad Grecja już chyba trochę lepiej. Najlepsza pogoda wydaje się być na Cyprze. A bezpieczeństwo w tych krajach? Jakie biuro podróży polecacie? Te najpopularniejsze czy jakieś niszowe?

 

#4 2016-03-30 11:51:33

gerliks

Re: Co polecacie

Jeśli to czerwiec, to w każdym kraju znajdziesz fajny hotel, tzn. w każdym z wymienionych miejsc. Będą to hotele w średnim standardzie, chociaż np. na Krecie za tyle zarezerwujesz Imperial Belvedere. Biuro podróży? Uważam, że nie ma znaczenia. Swego czasu byłem na wakacjach w Turcji, z anonimowym wtedy Prima Holiday - ten sam hotel kosztował w GTI 500 zł więcej. I co? I właśnie wtedy GTI upadło... Po prostu dla spokojności mamy rezerwować z ubezpieczeniem od bankructwa z Travelplanet.

 

#5 2017-03-06 20:07:28

Ania22

Re: Co polecacie

Polecam lecieć do Bułgarii. Piękne widoki, piaszczyste plaże i szmaragdowa woda w oceanie. smile

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh