Podróże, wakacje
Wakacje
Nawigacja: Strona główna » Forum dyskusyjne

Nie jesteś zalogowany.

#1 2016-03-17 20:41:49

Fresh

Propozycja od "konkurencji" - dostaliście takiego PRV?

Właśnie jedna z Travelmaniaczek poinformowała mnie że przez PRV na TM skontaktowała się z nią Pani Dominika XXX z lekko konkurencyjnego portalu turystycznego, którego nazwy nie będę wymieniał, z propozycją "współpracy".

Mam pytanie, czy ktoś z Was dostał taką wiadomość?

Pytam, gdyż moim zdaniem takie działanie jest nie do końca etyczne, no ale cóż ... life is brutal smile

Z góry dzięki za każde info.

Pozdrowienia,
Grzesiek

Reklama

Travelmaniacy.pl

#2 2016-03-17 21:43:30

piea

Re: Propozycja od "konkurencji" - dostaliście takiego PRV?

dokładnie ta sama bardzo miła Pani  tongue napisała do mnie 15 lutego br. maila z propozycją wywiadu ( była zainteresowana moją Relacją z Madery i późniejszą publikacją wywiadu); ale jak zapytałam ją wprost: jaką częścią swojego wynagrodzenia za ten wywiad   ta Pani jest sie w stanie ze mną podzielić, to zamilkła i nie odpowiedziała smile , więc ją olałam uznając, że jest to właśnie taki nieetyczny Troll smile

#3 2016-03-17 22:37:43

Fresh

Alu, dzięki za info smile Konkurencja... Tylko że tak się nie działa, chyba że jestem z innej epoki big_smile A możesz mi na PRV podać nazwę użytkownika Pani Dominiki na Travelmaniakach? Coś z tym chciałbym zrobić smile

#4 2016-03-18 00:13:21

katerina

To ja może z pozycji "winnego" smile tongue
Do mnie też,miesiac temu napisała pani X z propozycją rozmowy na temat regionu,w ktorym mieszkam.Z racji mojej pracy zgodziłam się i jakis czas temu ukazał się artykuł na podstawie tej rozmowy.W moim przypadku akurat z korzyścią dla obu stron.To tak woli "wyjaśnień" ode mnie...nie mylić z tłumaczeniem się smile

Czy jest w tym coś nieetycznego?!Z mojej strony chyba nie(az sobie odświezyłam regulamin portalu) smile Tym bardziej,ze wielu użytkowników "udziela" się w różny sposób,na różnych portalach.Co nie znaczy,ze nie będą się udzielać także tu.
Ze strony pani X pewnie trochę tak,ale to było łatwe do wychwycenia(jeśli była taka chęć)bo wyzej wymieniona zalogowała się na TM ponad miesiac temu mając w awatarku nazwe i logo portalu,czyli bez tajemnic.

Nie nazwałabym konkurencją żadnego nowego portalu w porównaniu do TM z TAKA bazą danych i blisko 9-cio letnią tradycją...,ale skoro tak to widzi Administrator,to konkurencją pewnie jest hmm Nie orientuję się az tak w kwestiach turystycznych/podróżniczych portali w PL.Przez ostatni rok(a ogólnie od powstania serwisu) jestem aktywnym użytkownikiem tylko tu smile
Kochani,to nie żadna nowość,ze wiele osób loguje się tu tylko po to,żeby coś "zareklamować" lub w poszukiwaniu "bohaterów".I pół biedy,jeśli robi to w wiadomości prywatnej...
Tak niestety zawsze było i będzie,co by the way też świadczy o "powodzeniu" tego portalu.
Pozdrowionka

Ostatnio edytowany przez katerina (2016-03-18 00:21:04)

#5 2016-03-19 19:45:44

Fresh

Kati kwiaty tu nie ma pozycji "winnego" jeśli ktoś zgodził się na współpracę, to przecież nic mi do tego smile

Tylko nie podoba mi się sposób działania Pani Dominiki na TM... No ale to moje prywatne zdanie. Ja przynajmniej tak staram się nie pracować.

toast

#6 2016-03-19 20:55:42

Michasia_Bogus

Cześć! Nie ukrywam, że jakiś czas temu i ja dostałam wiadomość dotyczącą propozycji wywiadu. Przemyślałam sprawę i zgodziłam się opowiedzieć trochę o naszej ubiegłorocznej podróży po Włoszech. Dziś właśnie ukazał się artykuł. Cieszę się że mogłam pomóc, a jednocześnie podzielić się swoimi wspomnieniami. Myślę, że nie ma w tym niczego złego.

#7 2016-03-20 10:07:14

katerina

Fresh napisał:

Kati kwiaty tu nie ma pozycji "winnego"

Grzesiu,czyli  p o z y c j a  "niewinnego" tak?! tongue piekna buziak Moze być smile
Temat chyba wyczerpany...

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh