Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#16 2016-03-21 11:52:59

katerina

Re: Egipt - lecieć czy nie?

Gerliks,Grecja to gwarancja pięknej pogody w czerwcu smile
Podałam Ci maila w priwie,żeby się na egipskim wątku nie rozpisywać.

 

#17 2016-03-21 19:40:24

oscar

Re: Egipt - lecieć czy nie?

o,o,o, to trafiłeś w dobre greckie rączęta smile
Już w lepsze się nie da smile

 

#18 2016-03-22 00:31:51

katerina

Re: Egipt - lecieć czy nie?

Oscar,dzięki buziak :zawstydzona:
To już może nie odbiegajmy od tematu wątku smile

 

#19 2016-03-22 11:56:15

gerliks

Re: Egipt - lecieć czy nie?

Nie wiem czy się skusimy na Grecję bo byliśmy już 4 razy - 2xKreta, 1xParalnia, 1xRodos.
Wiem - dzięki za propozycję. Ze mnie jednak taki turysta, że szukamy hoteli wypasionych - z wieloma atrakcjami dla dzieci. Np. zwiedzamy tylko wtedy, gdy nie będzie to stanowiło męczarni dla dzieci. Zatem dłuższe wycieczki całkowicie odpadają.

 

#20 2016-03-22 12:43:34

oscar

Re: Egipt - lecieć czy nie?

zerknij na
Sheraton Miramar Resort El Gouna
Powinien sprostać wymaganiom.
My wróciliśmy zadowoleni

 

#21 2016-03-23 11:45:17

gerliks

Re: Egipt - lecieć czy nie?

Pewnie by sprostał, ale doszliśmy do wniosku, że odpuścimy kraje arabskie, bardziej te kierunki w których nic się złego nie dzieje. Poza Hiszpanią, Chorwacją, jeszcze Włochy przychodzą mi na myśl. Znalazłem np. fajny hotel na Travelplanet na Sycylii - to od Rainbow, albo Itaki było. Będziemy chcieli gdzieś na początku miesiąca coś zarezerwować - kwietnia.

 

#22 2016-03-27 12:27:24

Senka

Re: Egipt - lecieć czy nie?

O jakim hotelu konkretnie piszesz? Rzuć linkiem, albo chociaż nazwą. Akurat we Włoszech dosyć trudno o solidne hotele za normalne pieniądze. Trudno też o hotele z porządnym zapleczem wakacyjnym. A z jakiego to biura konkretnie?

 

#23 2016-03-29 11:42:16

gerliks

Re: Egipt - lecieć czy nie?

To zależy co dla kogo oznaczają normalne pieniądze. Ponad 2k trzeba zapłacić i ciężko np. o normalny pakiet all. Jednak z Prima holiday - Calampiso Village. Co ciekawe - z piaszczystymi plażami. Łatwo tam o piaszczyste plaże? Zazwyczaj na wyspach greckich mieliśmy z tym spory problem. Na Krecie jeszcze się jakaś znalazła, ale na Rodos mieliśmy już z tym spory problem.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh