Podróże, wakacje
Wakacje
Nawigacja: Strona główna » Forum dyskusyjne

Nie jesteś zalogowany.

#1 2015-10-21 21:02:23

Fresh

Zmiany w wyświetlaniu treści

Moi drodzy, dziś naniosłem pewne zmiany, które są zapowiedzią większych, ale te nastąpią w nieznanej mi przyszłości niestety... hmm

Odnośnie właśnie naniesionych zmian - w relacjach i ich zdjęciach (tych Travelmaniakowych, nie na forum) oraz wszystkich artykułach zniknął prawy panel w którym było "logowanie". Dzięki temu teksty teraz są "szersze" i dużo lepiej czytają się. Mam nadzieję, że ta drobna zmiana przypadnie Wam do gustu smile

Oczywiście, gdybyście zauważyli, że coś źle działa prośba o info na PRV.

Reklama

Travelmaniacy.pl

#2 2015-10-25 21:31:17

piea

Re: Zmiany w wyświetlaniu treści

no właśnie zauważyłam chyba w piątek, że cóś jest inaczej, ale myślałam że poprzestawiałam coś w widoku ekranu tongue
moim zdaniem świetna zmiana; znacznie wygodniej się teraz czyta; to samo zrobiłabym na Twoim miejscu (tak..tak..., wiem..wiem.. nie ma kiedy smile , też na jeszcze  innych stronach portalu, bo jeszcze są miejsca, gdzie ten panel logowania zawęża stronę. Logowanie powinno byc tylko na stronie głównej, po co jeszcze gdzieś indziej?
Szefie, dobra robota smilesmilesmile, Dzięki,

#3 2015-10-25 21:57:15

Fresh

Ala, właśnie zmiany idą ku temu co napisałaś smile

#4 2015-10-26 13:29:17

AniaMW

Też zauważyłam smile że dłuuugie teksty opisów już tak nie odstraszają tasiemcową długością...
To oczywiście dotyczy takich leniwców w czytaniu jak ja big_smilebig_smilebig_smile
Bardzo mi się ta zmiana podoba! Thx

#5 2015-10-26 18:22:44

piea

jest więc szansa, że teraz niektóre relacje (np. moje) znacznie się "skrócą" i nie będą straszyć takich jak Ania tongue smile

#6 2015-10-26 19:51:38

katerina

Alicja,Twoje relacje nie "strasza",ale zmiana rzeczywiscie na plus,lepiej sie bedzie czytac wszystkie opisy;)
A z Twoim potencialem do pisania to moze nastepna relacje napiszesz w innej(nowej) formie smile
Fresh super

#7 2015-10-26 19:52:31

Antenka

Piea- nie żartuj wink ja uwielbiam czytać tasiemce wink I błagam nic a nic nie skracaj wink
A  zmiany  oczywiście super

#8 2015-12-09 10:46:42

AniaMW

Zaledwie dzień, może dwa mnie nie było, a tu taka odmiana... Wow, jak cudnie się teraz otwierają relacje, z dużym zdjęciem tytułowym w nagłówku!!! Grzesiu, wspaniale to zrobiłeś big_smile Efekt jest fantastyczny, dzięki!!!

#9 2015-12-09 15:04:40

Fresh

Hej Aniu, bardzo się cieszę że podoba Ci się smile Staram się w wolnych chwilach ulepszać Travelmaniaków smile

#10 2015-12-27 21:25:15

katerina

A od kiedy to taka fajna zmiana,ze klikajac na forum dyskusyjnym strony glownej w relacje/watek od razu "wskakujesz" na ostatnia strone,a nie jak wczesniej na pierwsza? hmm
Chyba od niedawna albo ja nietomna,bo zwykle,jak czytam to wchodze z zakladki forum w ostatni watek...wlasnie dlatego,zeby nie klikac ze strony na strone smile
Ciekawe czy ktos zrozumie o co mi chodzi alejaja big_smile tongue

#11 2015-12-27 21:43:39

Antenka

Rozumiem wink Kati ty to masz sokole oko wink big_smile Ja miałam jeszcze inną technikę opanowaną alejaja Ale faktycznie fajne to smile

#12 2015-12-27 22:09:55

katerina

Anettt smile No nie ma to,jak blondynka z blondynka tongue alejaja Ta inna "technika" to pewnie ta rameczka "skocz do" wybor forum/kraju "idz" ...za duzo klikania,szczegolnie,jak sie loguje z fona z pracy smile
Tak,czy siak...super

#13 2015-12-27 22:19:13

Antenka

Kati- alejajaalejajaalejaja noooo ale blondynki zakumały winktonguebig_smile Moja technika jeszcze inna była alejaja
Ale i tak teraz to nie ma znaczenia wink super

#14 2015-12-27 22:29:20

Fresh

Kati kwiaty ja tam nie wiem o co chodzi helm nic w tej kwestii nie popsułem smile ... chyba los

Ale nie wnikam, bo chyba już z Anetką kwiaty się dogadałyście smile Choć dalej nie wiem co i jak alejaja alejaja

#15 2015-12-27 22:45:21

Antenka

Grześ- a ty ,,psuj" jak najbardziej, bo na dobre to ,,psucie" wychodzi wink big_smile
Nooo tak to wygląda, jak blondynki wymieniają uwagi techniczne alejajaalejajaalejaja

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh