Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

  • Index
  •  » Maroko
  •  » Z jakim biurem podróży do Maroka?

#16 2010-07-30 13:27:59

piea

Re: Z jakim biurem podróży do Maroka?

Zupełnie się zgadzam z tymi, którzy twierdzą,  że to zależy od tego po co się jedzie do Maroka czy gdziekolwiek indziej?
Czy zwiedzać czy odpoczywać? Jeśli chodzi o wczasy w Agadirze- to nie ma specjalnego znaczenia jakie wybierzesz Biro, a raczej to jaki hotel! - i tu kwestia dostępnych funduszy. I kropka. Każde biuro ma w swojej ofercie hotele bardzo dobre ( niektóre biura - jak Neckerman -głownie tylko takie), a inne maja tez dobre i tzw tanie czyli ** lub ***. (Itaka, Triada, itd) Tu wybór zalezy wyłacznie od Ciebie. 
Ale jeśli chcesz zwiedzać Maroko- no, to tu przede wszystkim warto "poszperać" po ofertach/programach - niby wszystkie podobne, ale różnią się troszkę.
Na objazdówkach najważniejszy jest Przewodnik!!!- żadne złote hotele i super autokar i inne tego typu pierdy, nic nie pomogą, jak trafi się jakiś nieprofesjonalny i chamski pilot!
Niestety w naszych krajowych Biurach podrózy żadne biuro nie udziela informacji w jakim terminie na daną wycieczkę jaki będzie jechał pilot! a szkoda, bo mając tyle pochwał i rekaomendacji róznych znajomych o pilotach moglibysmy wybierać wycieczki pod tym kątem!

 

#17 2010-08-02 22:34:08

KasiaEAT

Re: Z jakim biurem podróży do Maroka?

Jeden z forumowiczów wspomniał o biurze podróży Rainbow Tours. Zgadzam się, że jeśli chodzi o wycieczki objazdowe świetnie je organizują. Współpracują z dobrze wykwalifikowanymi pilotami. Objazdówki z Rainbow Tours zdecydowanie na wielkie TAK

 

#18 2011-06-02 22:00:17

roman_gor

Re: Z jakim biurem podróży do Maroka?

Zgadzam się ze wszystkimi, którzy wybrali wycieczki objazdowe z Rainbow Tours i byli zadowoleni. My od wielu lat jeżdzimy z tym biurem,  zawsze  objazd jest przygotowany ze wszystkimi szczegółami, bardzo profesjonalnie, piloci są wspaniali, WIELKIE BRAWA!!! Już za tydzień lecimy do Maroka i mamy nadzieję, że znów będziemy zachwyceni, wrócimy pełni wrażeń i będziemy się mogli podzielić naszymi spostrzeżeniami i uwagami. Dzisiaj dziękujemy za wszystkie dobre rady :-)

 

#19 2011-07-04 21:27:11

roman_gor

Re: Z jakim biurem podróży do Maroka?

Witamy w kraju! Wróciliśmy z objazdowej wycieczki "cesarskie miasta" MAROKA + tygodniowego  pobytu w Agadirze. Wycieczkę zamówiliśmy jak zwykle w Rainbow Tours, od sześciu lat nigdy nas nie zawiedli. Mają świetnych pilotów, zaangażowanych w swojej pracy, profesjonaliści. Naszą pilotką była  pani Alina Martyniak, wspaniała, wielkie brawa dla Niej, dziękujemy! Wszystkim życzymy udanej wyprawy do tego interesującego kraju. My w przyszłości chcielibyśmy wybrać się na magiczne południe tego kraju ... marzenia się spełniają... :-)

 

#20 2011-07-12 12:12:53

sahara80

Re: Z jakim biurem podróży do Maroka?

Ja również polecam Maroko ale bez biura podrozy. Jadac nawet z poleconym biurem podrozy nie wiadomo jak to wszystko wyjdzie w naszym przypadku a sklada sie na to wiele czynnikow, hotel, przewodnik, przejazd, program wycieczek itp., itd. Szczegolnie w tych duzych biurach podrozy nie wiadomo na co sie trafi. 2 lata temu byłam w Maroku, bilety i hotele rezerwowalam na stronie Centrum Podróży Online i nie zawiodlam sie. Wszystko tak jak w opisie, bez zadnych niespodzianek. Zwiedzilam to co chciałam i wtedy kiedy miałam na to ochote. Polecam taka forme organizacji wyjazdów!

 

#21 2011-08-08 15:59:24

travelka90

Re: Z jakim biurem podróży do Maroka?

A ja znalazłam fajną ofertę biura Bee Free, które partneruje Rainbow. A co do RB, jestem tak jak roman_gor bardzo z nich zadowolona. Mam nadzieję, że ich tańsza wersja również nie zawiedzie podczas wojaży! Mają w ofercie właśnie Agadir i wycieczki faktultatywne -
City Tour – Agadir
Taroudant
Tiout - Taroudant
Tafraout
Marrakesz (1 dzień)
Essaouira
Assaka - Massa
opis każdej z nich fascynuje. Którą szczególnie polecacie? smilesmilesmile

 

#22 2011-08-14 14:42:48

skiby

Re: Z jakim biurem podróży do Maroka?

Ostatnio edytowany przez skiby (2011-08-15 09:54:33)

 

#23 2011-08-19 16:36:54

teddy

Re: Z jakim biurem podróży do Maroka?

 

#24 2011-08-24 09:24:08

Sandra_k23

Re: Z jakim biurem podróży do Maroka?

W sumie to biuro podróży nie jest specjalnie potrzebne, można się obyć i bez niego - generując mniejsze koszty, tylko wiadomo, że coś za coś, w tym przypadku akurat kosztem, jaki trzeba będzie pokryć jest czas, organizując taki wypad sami na pewno poświęcimy go sporo na przygotowania. Ale za to faktycznie można sporo oszczędzić wyławiając ofertę taniego lotu, a zakwaterowanie też można znaleźć za rozsądne pieniądze jak widać nawet za około 2000 zł big_smile http://www.interhome.pl/polski/maroko/marrakech/marrakech/ma1000.100.1

 

#25 2011-11-22 19:40:01

AniaMW

Re: Z jakim biurem podróży do Maroka?

Ja też polecam Maroko BEZ biura. Jest na tyle blisko, że można pojechać samochodem, prom z Hiszpanii lub i wcześniej, z Francji (odpływają z Sete) - my w ten sposób objechaliśmy Maroko z Atlasem Wysokim włącznie - w ciągu nie całych  3 tygodni - licząc całą podróż.

 

#26 2011-11-23 14:26:41

maroko2011

Re: Z jakim biurem podróży do Maroka?

Witam.
Zdecydowanie odradzam wypady do Maroko z biurami podróży.
Wpisując na Facebooku Maroko znajdziecie firmy, które zorganizują wam znacznie lepszy wypoczynek.
Poza tym zobaczycie wtedy PRAWDZIWE Maroko a nie to przepychane turystyczną stonką.
To fantastyczny kraj lecz nie koniecznie jeśli sie leży całymi dniami na plaży wink
Pozdrawiam M

 

#27 2011-11-24 17:42:37

zabka

Re: Z jakim biurem podróży do Maroka?

Wlasnie wrocilam z obiazdowki po Maroku-Cesarskie miasta z biurem podrozy i uwazam ,ze byla to odbra idea.Nie we wszystkie dni program byl napiety.takze mozna bylo sobie na wlasny reke tez wyskoczyc poogladac i nie roznila sie ta rzeczywistosc od pokazanej nam przez przewodniczke.Tez jestem za turystyka indywidualna,ale ta obiazdowka miala tez swoje dobre strony.Pozdrawiam,zabka

 

#28 2012-05-20 04:07:07

sarita

Re: Z jakim biurem podróży do Maroka?

W czerwcau lecimy do Maroka / na 8+7 / z Triadą Z tym biurem jeżdzimy od sześciu lat i zawsze byliśmy zadowoleni, wszystko było przygotowane i przeprowadzone bardzo profesjonalnie. Jak będzie w Maroku? Mam nadzieję, że wrócimy  pełni wrażeń i wspaniałych przeżyć. Napiszę  po powrocie. Pozdrawiam.

 

#29 2012-05-21 15:47:33

gmariusz8

Re: Z jakim biurem podróży do Maroka?

Jak Ty jedziesz z nieboszczka Triada to ja pojade z Orbisem wink

Ostatnio edytowany przez gmariusz8 (2012-05-22 09:14:33)

 

#30 2012-05-22 02:36:32

roman_gor

Re: Z jakim biurem podróży do Maroka?

W ubiegłym roku  byliśmy w Maroku i podziwialiśmy piękne "cesarskie miasta", po wycieczce odpoczywaliśmy w Agadirze. 7 czerwca lecimy  zobaczyć "magiczne południe" Maroka. Od siedmiu lat jeździmy z biurem Rainbow, zawsze wszystko było dopięte na przysłowiowy "ostatni guzik". Polecamy to biuro i życzymy udanych wyjazdów :-)

 
  • Index
  •  » Maroko
  •  » Z jakim biurem podróży do Maroka?

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh