Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2015-07-07 17:59:08

kwicekoskar

Chorwacja stopem

Hej, planuję wyjazd na Chorwację, ale nie chcę posiłkować się żadnym regularnym środkiem transporty. Planuje w tą podróż wybrać się stopem, czy ktoś ma jakieś doświadczenie:
1) Czy jest to bezpieczne?
2) Czy ludzie z krajów, które przyjdzie mi przejechać są otwarci (Czechy, Austria, Słowenia)?

 

#2 2015-07-08 12:33:25

Nicole

Re: Chorwacja stopem

Cóż... Chyba nikt Ci nie zagwarantuje bezpiecznej podróży stopem... Na pewno jest to mega tanie,ale czy na tyle bezpieczne, aby ryzykować. Choć zdarzało mi się również tak podróżować,to  nigdy nie całej wyprawy. Ja najczęściej z Pl wybieram się do danego kraju samolotem lub busem, a już na miejscu ewentualnie stop lub inne środki transportu... Teraz planuje Włochy tak zwiedzić, mam nadzieję,że moje Panie z wakacji non stop się i tym razem popiszą...smile. ja już wrócić, koniecznie wrzuć posta, bo jestem mega ciekawa tego wypadu.

 

#3 2015-07-08 14:34:44

KlaudiaRakocz

Re: Chorwacja stopem

Hej,
mój brat wrócił z wyprawy do Albanii (przez Chorwację) stopem tydzień temu. Jest mega zachwycony !!!!!!!!!!! mówił, że ludzie mili i pomocni. On jechał przez Słowację i Węgry.W razie pytań pisz - będę go wypytywać wink

 

#4 2015-07-27 14:56:26

Magda_Kajzer

Re: Chorwacja stopem

Najlepiej jechać z kimś, zawsze bezpieczniej. smile

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh