Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

  • Index
  •  » Tunezja
  •  » RELACJA - Tunezja krótki pobyt w Sentido Rosa Beach Thalasso & Spa

#31 2015-04-17 20:52:06

julka2

Re: RELACJA - Tunezja krótki pobyt w Sentido Rosa Beach Thalasso & Spa

Dzięki Katerina  buziak

Na koniec krótki opis hotelu - podsumowanie (pomińmy ten remont na który trafiłam)
Minusy
- zbyt duże odludzie, daleko do jakiejkolwiek cywilizacji
-czystość w hotelu na średnim poziomie
-fatalnie funkcjonujący kantor
-sejf płatny
-za duża ilość pokoi jak na wielkość terenu jakim dysponuje hotel. W marcu w niskim sezonie było bardzo dużo gości i brakowało miejsc w restauracji, brakowało też miejsc wieczorami aby posiedzieć w lobby barze. Odbywała się też codzienna walka o leżaki. Nie wyobrażam sobie w takim razie co tam się dzieje w sezonie.
-plaża bardzo wąska

Plusy:
-hotel ogólnie ładny
-rewelacyjne All dostępne 24h
-rewelacyjna obsługa, miła, uśmiechnięta i uczynna.
-ładne duże pokoje, wyposażone w telewizory LCD, w lodówkę, indywidualnie sterowaną klimatyzację. Woda mineralna dostępna w ilościach nielimitowanych.
-do dyspozycji darmowe ręczniki plażowe
-animacje na bardzo wysokim poziomie, można powiedzieć że wprost rewelacyjne. Od godzin rannych do godzin nocnych, cały czas odbywały się zajęcia prowadzone przez świetną grupę animatorów.
-codziennie wieczorami w lobby barze odbywa się "dyskoteka" dla gości.
-w dzień wyjazdu pomimo wykwaterowania z pokoi, All obowiązuje aż do czasu opuszczenia hotelu.
-typowy hotel i miejsce do totalnego leniuchowania i nic nie robienia.

Wszystko co napisałam w tej relacji to są moje spostrzeżenia i odczucia, być może ktoś inny będzie oceniał to miejsce inaczej.
Pomimo paru niedogodności razem z mężem uznajemy ten wyjazd za bardzo udany.

Bardzo proszę osoby które po moim opisie są bliscy aby z tego kierunku zrezygnować, aby  tego nie robiły. Tunezja ze swoją Saharą jest piękna, ale koniecznie trzeba ruszyć się z hotelu i wyjechać daleko w głąb kraju.
Ja się nie zarzekam, że tam jeszcze nie zagoszczę. Chciałabym jednak wypoczywać w bezpiecznym kraju, a w tej chwili jak wiemy bywa z tym różnie.

 
  • Index
  •  » Tunezja
  •  » RELACJA - Tunezja krótki pobyt w Sentido Rosa Beach Thalasso & Spa

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh