Podróże, wakacje
Wakacje
Nawigacja: Strona główna » Forum dyskusyjne

Nie jesteś zalogowany.

#1 2015-03-30 00:20:23

Fresh

Zgłaszanie spamu, kłótni, niekulturalnego zachowania na forum

Moi drodzy, mam wielką prośbę do Was.

Dbając o czystość i porządek na forum - jeśli zauważycie jakiś post, który Waszym zdaniem jest spamem - tzn. zawiera (czasem ukrytą w treści) reklamę, albo link do jakiejś strony lub został napisany w celu wszczynania sporów  - korzystajcie z opcji "Raportuj", która jest dostępna pod każdym postem. Takie informacje trafiają do mnie i ja już będę wiedział co z tym zrobić. Nawet jeśli nie jesteście pewni czy to spam, ale podejrzewacie takie działanie, nie wahajcie skorzystać z raportowania do mnie.

Z góry dziękuję! smile

Reklama

Travelmaniacy.pl

#2 2015-03-30 07:31:39

marinik

Re: Zgłaszanie spamu, kłótni, niekulturalnego zachowania na forum

No wlasnie - Fresh - mam pytanie dotyczące linkow. Nie chodzi mi o spam, zakamuflowane reklamy, ale o linki, które mogą się przydac podrozujacym. Linki do np. kwater, bądź miejscowych biur z ktorych korzystaliśmy, linki do wszelkiej przydatnej wiedzy - także do blogow, z których można wynieść cenne informacje.
Takich linkow tez nie wstawiamy?

Ostatnio edytowany przez marinik (2015-03-30 07:32:31)

#3 2015-03-30 11:16:31

Fresh

Re: Zgłaszanie spamu, kłótni, niekulturalnego zachowania na forum

Jeśli chodzi o pomocne linki, które są częścią odpowiedzi merytorycznej (np. właśnie do hotelu, kwatery czy miejscowego biura), to będzie ok. Choć na to też zwracam uwagę, bo często spam jest przemyślany i ludzie zakładając kilka kont udają że dyskutują wstawiając w pewnym momencie link, ale wiem jak to rozróżnić smile

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh