Podróże, wakacje
Wakacje
Nawigacja: Strona główna » Forum dyskusyjne

Nie jesteś zalogowany.

#1 2015-03-26 19:41:54

Fresh

Ważne informacje dla nowych użytkowników

Drodzy podróżnicy, jako że przyszliście w nowe miejsce i musimy ... nie musimy, ale chcemy smile bezboleśnie się zintegrować, a jednocześnie nie chciałbym aby były jakiekolwiek nieporozumienia czy konflikty, na forum administracyjnym pojawiło się kilka wątków z którymi każdy powinien się zapoznać. Dzięki temu jasne będą zasady, każdy także będzie wiedział co i jak. Prośba więc o przeczytanie, tych którzy jeszcze nie mieli okazji, tych informacji:

Umieszczanie relacji na forum:
http://www.travelmaniacy.pl/forum/viewtopic.php?id=2641

Korzystanie z emotikon (pomoc):
http://www.travelmaniacy.pl/forum/viewtopic.php?id=2647

Wstawianie zdjęć na forum, wypowiedzi (ważne zasady):
http://www.travelmaniacy.pl/forum/viewtopic.php?id=2658

Prośby o zmianę logina
http://www.travelmaniacy.pl/forum/viewtopic.php?id=2660

Edycja treści postów
Przed Waszym przybyciem były bardzo surowe zasady - posta można było edytować tylko przez 15 minut od momentu jego napisania. To obostrzenie zostało założone ze względu na walkę ze spamerami. Na Waszą prośbę dziś poprawiłem ten mechanizm i teraz posty można edytować w ciągu 1 godziny od momentu napisania. Na dłużej nie mogę się zgodzić, bo nie ogarniemy spamu na forum i zrobi się wielki śmietnik, a do tego nie dopuszczę smile

Nowe emotikony
Przy okazji dodaję nowe emotikony, bo wcześniejszy wybór nie był zbyt duży. Tu można znaleźć informacje i tutorial w tej kwestii:
http://www.travelmaniacy.pl/forum/viewt … ?pid=25267

Wstawianie filmów z YouTube w relacjach na forum
http://www.travelmaniacy.pl/forum/viewt … ?pid=23636

Zgłaszanie spamu, niekulturalnego zachowania, itp.
http://www.travelmaniacy.pl/forum/viewt … ?pid=23794

Jeśli będziecie mieli jakieś pytania, albo coś chcielibyście zmienić, zapraszam na PRV, lub piszcie w odpowiedzi na odpowiedni z powyższych wątków. Ja jestem elastyczny i jak coś się da, to dogadamy się i zmienimy, no problemo smile

Zaglądajcie też co jakiś czas sami z siebie na forum administracyjne, tam zawsze piszę o wszystkich zmianach, często omawiam je z innymi, żeby każdy w miarę możliwości był zadowolony i żeby nie było zaskoczenia, że bez informacji coś się zmieniło wbrew woli Travelmaniaków.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh