Podróże, wakacje
Wakacje
Nawigacja: Strona główna » Forum dyskusyjne

Nie jesteś zalogowany.

Reklama

Travelmaniacy.pl

#16 2015-03-26 20:47:43

PAVULON

Re: Nowa grupa użytkowników na Travelmaniakach

prywatne podróże w kosmos coraz bardziej realne dla przeciętnego zjadacza chleba, więc każde zbliżenie go do nas jest miłe...kosmici PRZYBYWAJCIE!

#17 2015-03-26 21:07:50

Kropka

Pavulon, dziękujemy smile

#18 2015-03-31 13:09:34

dejzi

i ja się melduję smile dzień dobry wszystkim smile

#19 2015-03-31 14:45:30

katerina

dejzi napisał:

i ja się melduję smile dzień dobry wszystkim smile

dejzi dobrze trafilas wink ciekawe jak wink tongue

#20 2015-03-31 21:12:30

dejzi

dzięki jednemu dobremu duszkowi:)) dziękuję :*

#21 2015-03-31 23:30:48

Pawel_88

Katerina a to napewno:) Będzie ciekawiej i forum  bardzo ożyło, bo były czasy ze nawet 2 tygodnie nikt nic nie pisał:) Tylko żeby Fresh to ogarnął i jakos uporzadkowal  ;p moze specjalny dzial na forum kategoria relacje zeby nie trzeba bylo szukac.

#22 2015-03-31 23:36:03

Fresh

Hej Paweł,

No ja będę ogarniał bardziej ale z czasem. Poczekam jeszcze jak będzie dużo więcej relacji na forum, wtedy zrobię małą analizę, wymyślę co i jak ułatwić i oczywiście podam pod Wasze uwagi i komentarze, zanim zacznę coś robić - tak żeby to było zgodne z Waszymi oczekiwaniami smile

#23 2015-04-01 16:16:18

papuas

Szanowny Adminku wywołałeś mnie do odpowiedzi (na Gruzji) absolutnie jestem na TAK i nie mam nic przeciw "nowym kosmitom" i relacjom na forum - najlepszy dowód że je czytam, a na Gruzji ostatecznie pogadałem na priv żeby nie zaśmiecać relacji i forum.
A że czasem trafi mi się jakaś drobniutka złośliwość to tylko dowód wrodzonej inteligencji smile
Dla mnie stary sposób relacjonowania jest wygodniejszy i przy nim pozostanę, chociażby ze względu że zawsze tekst mogę poprawić jeśli przeoczę błąd, a przy poście ... srrru i poszło nieodwracalnie

#24 2015-04-01 16:31:32

Fresh

Janusz, cieszę się że napisałeś to co napisałeś smile. Każdy ma wybór i tak pozostanie, a za chwilę napiszę Ci coś ważnego na PRV.

Natomiast co do samych relacji, to jak najbardziej w treści możesz "wtrącać się" i pytać jej autora o różne rzeczy, jest to zgodne z zasadami, a może i pożądane, ale na PRV też można - jak kto woli smile

#25 2015-04-01 17:20:42

marinik

Nie dlatego, ze z nowego desantu jestem, ale uwazam, ze forumowa forma zadawanie pytan dotyczacych okreslonej relacji jest bardziej przydatna niz PRV. Pewnie, ze nikogo do niczego zmuszac nie wypada - jak kto woli - jednak wszelkie refleksje jakie w relacji na forum pozostana - moga sie przydac WSZYSTKIM i w kazdej chwili. Stad - apelowalbym o otwarte zadawanie pytan i udzielanie odpowiedzi.

#26 2015-04-01 19:34:36

Fresh

Jestem za i nawet za smile
Jeśli ktoś ma jakieś pytania odnośnie relacji, może założyć na forum nowy temat z pytaniem - wtedy wiedza (odpowiedź) będzie dostępna dla wszystkich.

Reklama

Travelmaniacy.pl

#27 2015-04-01 19:51:31

katerina

Pawel big_smile i big_smile

#28 2015-04-04 23:20:19

hyde

Ja mam pytanie big_smile
Jak piszę relację w relacjach i wklejam zdjęcia to mogę to edytować w każdym momencie?
A zdjęcia? Można usunąć?

#29 2015-04-04 23:29:42

Fresh

Odpowiadam smile

Jak piszesz relację w relacjach (nie na forum), to możesz edytować treść bez limitu czasu. Zdjęcia możesz w każdej chwili kasować i dodawać nowe, także bez limitu.

Jedynie po wyróżnieniu takiej relacji na stronie głównej TM nie zalecam edycji - podczas wyróżnienia, tekst jest poprawiany pod kontem błędów ortograficznych itp., formatowany przez nas, żeby lepiej się czytał (treści nie zmieniamy) - w praktyce w treści pojawiają się różne znaczniki HTML-a, które jak byś zmieniała treść mogą zepsuć opis pod kontem wizualnym.

Gdybyś potrzebowała dokładniejszego wyjaśnienia - pisz smile

#30 2015-04-04 23:41:04

hyde

Czyli po wyróżnieniu jej na stronie głównej TM tracę możliwość jej edycji?
Zdjęcia mogę usunąć cały czas?

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh