Podróże, wakacje
Wakacje
Nawigacja: Strona główna » Forum dyskusyjne

Nie jesteś zalogowany.

#1 2015-03-25 22:09:43

Fresh

Nowa grupa użytkowników na Travelmaniakach

Moi drodzy, od kilku dni na Travelmaniaków postanowiła przenieść się nowa grupa pasjonatów podróży smile. Ponieważ wcześniej osoby te pisały na innym forum, znają się dobrzei nie były przyzwyczajone do dodawania relacji, tak jak to jest u nas, postanowiłem dać wybór. Teraz relacje można umieszczać na dwa sposoby:

- w tradycyjny sposób, jak dotychczas
- jako nowy wątek na forum - każdy taki wpis MUSI zaczynać się od słowa "RELACJA - "

Mam nadzieję, że nowe osoby będą służyły wiedzą, a dotychczasowym Travelmaniakom nie będą przeszkadzały takie zmiany i wszyscy zasymilujecie się tutaj i dalej pozostaniemy w miłej i przyjemnej atmosferze, jako że wszystkich nas łączy jedna pasja - podróże smile

Gdyby ktokolwiek miał jakieś pytania, coś było nie tak - piszcie do mnie na PRV.

Reklama

Travelmaniacy.pl

#2 2015-03-25 22:15:01

Pawel_88

Re: Nowa grupa użytkowników na Travelmaniakach

Trzeba bedzie sie przyzwyczaić smile

#3 2015-03-25 22:32:07

piea

no właśnie tak czytam i czytam te  wszystkie wpisy i nie wiem o co kaman:))
trochę mnie tu nie było.....(urlop, potem paskudne przeziębienie)  a tu tyle zmian!!!
myślę sobie:  jakiś najazd kosmitów z innego forum, czy jak?

no ale widać, że ta inna grupa (chociaż kilka osób poznaję z tego forum) zna się dobrze, nawet bardzo dobrze i "gada w innym języku" smile , co dokładniej oznacza , że ludzie "spoza", jak ja, nie kumają o co biega smile

mam nadzieję, że się tu wszyscy pomieścimy i zaprzyjaźnimy smile
Witajcie więc Wszyscy Nowi i pozdrowionka dla "Starych Travelmaniaków" smilesmilesmile

#4 2015-03-25 22:50:29

Antenka

Dziękujemy smile za powitanie i pozdrawiamy ,,Starych Travelmaniaków"
Mamy też nadzieję,że się pomieścimy i zaprzyjażnimy smile My wszyscy zakręceni w temacie podróże smile
Prosimy o wyrozumiałość za zamieszanie smile

#5 2015-03-25 23:08:16

katerina

Pawel,Alicja podrozy lacza,wiec na pewno wszyscy tu sie dogadamy wink

#6 2015-03-26 00:55:20

Fresh

Będę pilnował, żebyśmy się wszyscy dogadali smile

Oczywiście na początku nie będzie łatwo, nowe osoby muszą poznać portal i forum, stąd ja i wszyscy "starzy" Travelmaniacy, powinniśmy być wyrozumiali dla "najazdu kosmitów" jak to napisała Ala smile

#7 2015-03-26 07:48:49

kasik364

hehe smile Alu to ja taki "pół kosmita" wink
cieszę sie że wiatr przywiał  nas na  Travelmaniaków  cool

#8 2015-03-26 14:03:36

papuas

witam kosmitów!
zmasowana inwazja - może być miła w przypadku stosowania podobnego języka
Popieram Admina, że relacja na forum musi rozpoczynać się w tytule słowem RELACJA - mam wybór i wiem co czytam.
Mam obiekcje co do dodawania na forum zdjęć; oczywiście przy relacjach jest to niezbędne, ale ...
Wyobraźnia podsuwa mi sytuację, gdy pytam o coś na forum i zamiast odpowiedzi ktoś wkleja foto reklamowe (hotel, basen) średnio (lub wcale) związane z zapytaniem. Takie ewentualne przypadki to śmierć FORUM. Ale niech to będzie zmartwieniem Admina. smile

#9 2015-03-26 14:09:55

Fresh

Janusz, spokojnie, będzie ok.

Zdjęcia będą tylko w relacjach na forum. Nie będzie żadnych fotek reklamowych, ja tego bardzo tu pilnuję, żeby był porządek.

Mam nadzieję, że podołam smile, a jak nie to kupicie mi bilet w jedną stronę np. na Seszele big_smile

#10 2015-03-26 16:30:11

Kasia6555

Fresh napisał:

Janusz, spokojnie, będzie ok.

Zdjęcia będą tylko w relacjach na forum. Nie będzie żadnych fotek reklamowych, ja tego bardzo tu pilnuję, żeby był porządek.

Mam nadzieję, że podołam smile, a jak nie to kupicie mi bilet w jedną stronę np. na Seszele big_smile

HEHEHEH....Grzesiu-wez pod uwage to ,ze wszyscy pojada tam z Tobą  big_smile i big_smile

#11 2015-03-26 16:34:41

Fresh

Ło matko, to widzę, że się od Was nie uwolnię big_smile big_smile wink

#12 2015-03-26 17:27:52

Kolka

Hahaha - kosmici tongue
Dzięki za powitanie, mam nadzeję, że nie będziecie narzekać na ciasnotę smile

#13 2015-03-26 18:02:11

julka2

Ja mam jedno pytanie. Nie chodzi mi w tej chwili o relację, bo zasady są mi już znane. Chodzi o to czy odpowiadając na forum na różne zadane zapytania możemy swoją odpowiedź poprzeć fotką?
Z wcześniejszej wypowiedzi Papuasa wywnioskowałam że nie jest to wskazane.
Jakie tu są zasady?
Ta informacja przyda się chyba każdemu, aby nie robić tu bałaganu:)

#14 2015-03-26 19:24:12

Fresh

Już odpowiadam, bo sam się nad tym zastanawiałem.

Żeby wszystko trzymało się kupy, wstawianie zdjęć zostawmy tylko w relacjach, lub w luźnych wątkach - jak pogaduchy, poranna kawa, itp. Chyba, że wyjątkowo gdzieś zdjęcie bardzo pomoże w merytorycznej odpowiedzi, to ok.

Zdaję sobie sprawę, że na początek będziecie musieli nauczyć się tych zasad, więc przez jakiś czas będę wyrozumiały w tej kwestii smile

#15 2015-03-26 20:13:05

julka2

ok dzięki za odpowiedź:)

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh