Podróże, wakacje
Wakacje
Nawigacja: Strona główna » Forum dyskusyjne

Nie jesteś zalogowany.

#31 2015-03-30 07:52:28

marinik

Re: Relacje na forum - tak na początek

Widzę, ze "desant" ostro się wziął za wstawianie relacji. Czy nie dobrze byłoby rozdzielenie forumowej pozaeuropejskiej części swiata na poszczególne kontynenty a dopiero w ich ramach - na kraje?

#32 2015-04-13 20:44:39

kienia

a jak zacząć relację w dziale "relacje" ? czy "moja podróż" to też relacja ?

#33 2015-04-13 21:15:00

Fresh

Kienia, relacje można obecnie opisywać na dwa sposoby.

Pierwszy to ten, który instnieje w Twoim profilu czyli "Moje relacje" - tam dodajesz zdjęcia (jak zrobiłaś w przypadku relacji z Malediw) i ewentualny (mile widziany) opis oraz dodatkowe informacje. Takie relacje są promowane na stronie głównej portalu.

Drugi sposób, to na forum - jak teraz ma to miejsce ostatnio. Zasady takiej relacji zostały opisane tu: http://www.travelmaniacy.pl/forum/viewtopic.php?id=2641

A wszystkie informacje związane z działaniem forum i zasadami znajdziesz w jednym linku, tu: http://www.travelmaniacy.pl/forum/viewtopic.php?id=2659

#34 2015-04-13 21:20:38

kienia

no właśnie nie rozumiem jak to działa, bo jak kliknę na "relacje" na granatowym pasku, wpiszę w wyszukiwarkę "Malediwy" to moja relacja nie wyskakuje ...
może za głupia na to jestem :-)

Ostatnio edytowany przez kienia (2015-04-13 21:21:06)

#35 2015-04-13 22:05:12

Fresh

Już wyjaśniam, nie jesteś głupia smile to kwestia przyjętych ustaleń w trakcie projektowania wyszukiwarki. W wyszukiwarce wyświetlane są z tylko relacje, które mają opis (szczegółów działania mechanizmu nie mogę zdradzić). Twoje Malediwy jeśli dobrze pamiętam są bez opisu, stąd nie ma ich sad

Przyjęliśmy tak, gdyż "relacje" z najbardziej rozbudowanym opisem są bardziej przydatne naszym użytkownikom (pod kontem merytorycznym), niż te posiadające tylko zdjęcia. Co więcej, na stronie głównej promowane są także tylko te relacje, które poza zdjęciami zawierają ciekawy opis.

Gdyby coś było jeszcze niejasne - pytaj śmiało smile

#36 2015-04-14 07:15:36

kienia

teraz kumam, dzięki :-)

Ostatnio edytowany przez kienia (2015-04-14 07:15:54)

#37 2015-04-14 08:35:22

kienia

będę w takim razie ( w wolnych chwilach) ulepszać moją relację :-)

#38 2016-06-07 20:56:44

krakowianka

Witajcie TM!

Czemu juz od dluzszego czasu nie sa zmieniane wyroznione relacje?

Jak sa nowe przynajmniej sie je czyta i oglada zdjecia.

#39 2016-06-07 22:50:42

piea

krakowianka napisał:

Witajcie TM!

Czemu juz od dluzszego czasu nie sa zmieniane wyroznione relacje?

Jak sa nowe przynajmniej sie je czyta i oglada zdjecia.

Agnieszka, też się dziwię, że tak "strasznie przydługo" się nic tu nie zmienia; poślizg jest jakieś  7 miesięcy do tyłu!!! fajnie by było jakby pokazywały się te podróże w miarę  na bieżąco; ale być może za dużo tu wszyscy  podróżujemy na TM i nasz Fresh nie wyrabia z ich wstawianiem... bo namnożyliśmy tych podróży na rok do przodu  smilesmilesmile

#40 2016-06-08 12:05:09

Fresh

Witajcie,

Agnieszka to w dużej części moja wina, mam w tym duże opóźnienie, jeszcze kilka - kilkanaście dni i wszystko wróci do "normy", podróże będą wyróżniane a i nowe informacje/artykuły będą smile Prośba jeszcze o chwilę cierpliwości smile

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh