Podróże, wakacje
Wakacje
Nawigacja: Strona główna » Forum dyskusyjne

Nie jesteś zalogowany.

Reklama

Travelmaniacy.pl

#16 2015-03-26 10:03:50

katerina

Re: Relacje na forum - tak na początek

Ja nie moge edytowac na pogaduchach sad

#17 2015-03-26 12:16:22

Fresh

Dziewczyny, a możecie po napisaniu posta wylogować się, zalogować ponownie i wtedy spróbować go edytować i dać mi znać czy udaje się? To mi pomoże rozwiązać problem.

Z góry dzięki!

#18 2015-03-26 12:45:56

Kropka

Ok. próbuję

#19 2015-03-26 12:48:54

Kropka

Wyświetla się taki komunikat
"
Info

Brak pozwolenia na dostęp do tej strony.

#20 2015-03-26 12:52:10

Fresh

Dzięki, zaraz będę się zabierał za rozwiązanie problemu - będe informaował w tym wątku, pewnie z prośbą o test smile

#21 2015-03-26 13:02:58

Fresh

Kropka, a możesz sprawdzić teraz? Zrobiłem pewną zmianę, mam nadzieję że będzie ok smile

#22 2015-03-26 13:16:43

Kropka

już się robi smile

edit. Jest ok big_smile

Ostatnio edytowany przez Kropka (2015-03-26 13:17:54)

#23 2015-03-26 13:20:46

Fresh

Gites!
To teraz powinno być tak, że posta można edytować przez godzinę od napisania smile

#24 2015-03-26 13:25:12

Kropka

Dzięki yikes

#25 2015-03-27 08:19:55

papuas

Admin napisał "...relacje na forach nie będą wyróżniane.." (czytaj - nie będą punktowane).
MI to lotto, bo niespecjalnie interesują mnie zdobywane punkty i miejsce w klasyfikacji, ale ...
Poprzez umieszczenie relacji na Forum użytkownik niejako na bieżąco dolicza se punkty (poprzez niejeden wpis). Może tych punktów nieco mniej, ale ja bym się specjalnie nie przejmował wyróżnianiem forumowych relacji, chociaż napisana ze swadą relacja Indie-Nepal na wyróżnienie niewątpliwie zasługuje.

#26 2015-03-27 09:57:21

lordowski

witam po dłuższej przerwie wink tak się zastanawiam głośno czy nie dałoby się przypadkiem w dziale relacji zamieszczać naszych relacji w formie tekst - zdjęcie- tekst. My "kosmici"przyszliśmy tutaj z innego forum, mamy do przekazania sporą moim zdaniem wiedzę i obawiam się tylko, czy wszyscy dotychczasowi użytkownicy TM dotrą do tej kopalni wiadomości... bo co innego dział forum, a co innego dział relacje. Fresh, da się? bo relacje w dwóch miejscach to takie moim zdaniem trochę rozdwojenie jaźni... i może zrobić się bajzel, a tego chyba nikt nie chce
pozdrawiam

Reklama

Travelmaniacy.pl

#27 2015-03-27 11:36:11

marinik

A może rozwiązaniem byłoby takie zmobilzowanie się piszących "forumowe relacje" aby jednocześnie w dziale RELACJE zamieścili stosowna linke do relacji forumowwej. W ten sposób nawet szukający odpowiedniej relacji w określonej lokalizacji geograficznej mogą trafic na taka, która jest zamieszcona na forum. Punktowanie osobiście mi lotto.

#28 2015-03-27 11:40:51

Kasia6555

marinik...ja tak własnie zrobilam-skopiowalam teraz indie ,,,,,ale linka do tej relacji musialam wkleic przy swoich relacjach bo inaczej sie nie da.....w rdziale relacje wyskakija tylko relacje wyróznine
Przy swoim profilu sa "moje podróze" tak wkleiłam te indie i dalam linka-ino zeby sie tam dokopac trzeba przeleciec całos podrozy jesli ta podroz nie jest wyrozniona przez Grzesia-trudne to....

Ostatnio edytowany przez Kasia6555 (2015-03-27 11:43:00)

#29 2015-03-27 12:12:04

Fresh

No więc tak...

Dobrym pomysłem jest ten, który zrobiła Kasia, aby relację dodać także do profilu, napisać kilka zdań, a do całej na forum podać link. Podoba mi się takie podejście smile

Jeśli chodzi o przerobienie działu relacje, żeby można było zamieszczać je w formie tekst-zdjęcie-tekst, to niestety nie ma na to większych szans. Dlatego właśnie postanowiłem nowym użytkownikom na opisywanie relacji na forum w takiej formule, bo wiem, że jesteście do tego przyzwyczajeni. Jak już wszyscy nowi zadomowią się na TM, powstanie więcej relacji, będę zastanawiał się, jak je bardziej pokazywać na forum, żeby był łatwiejszy dostęp do nich. Być może na stronie głównej portalu lub forum uda się zrobić ich listę - ciężko mi teraz powiedzieć, bo to proste technicznie nie będzie, jako że jak projektowałem TM, nie brałem tego pod uwagę.

Tak czy inaczej, będę się nad tym zastanawiał, żeby ułatwić dostęp do relacji, ale to w trochę dłuższej perspektywie czasu podejdę do tego tematu.

#30 2015-03-27 13:05:29

lordowski

Fresh... popieram pomysł stworzenia listy w "odrębnym" miejscu na stronie. Kasia, też podała super pomysł... mam nadzieję, ze "starzy" użytkownicy, będą zaglądali na nasze relacje i wniosą w nie nową wiedzę smile

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh