Podróże, wakacje
Wakacje
Nawigacja: Strona główna » Forum dyskusyjne

Nie jesteś zalogowany.

#1 2015-03-23 18:21:45

Fresh

Relacje na forum - tak na początek

Witajcie,

Ponieważ do naszego grona postanowili dołączyć nowi pasjonaci podróży, pozwoliłem sobie pozwolić big_smile na to, aby relacje można było umieszczać także na forum. Oczywiście, z mojej strony najlepiej robić to jak do tej pory i polecam właśnie takie działanie, ale trzeba być elastycznym smile

Ważne:
Jeśli ktoś chce dodać relację na forum, to wchodzi w subforum danego kraju, temat zaczyna od "Relacja - xxxxxxx", gdzie "xxxxxx" to jakikolwiek temat forumowej relacji - chodzi o to, żeby relacje nie zlewały się z innymi pytaniami.

Jeśli w treści mają być zdjęcia, to muszą wcześniej być umieszczone na jakimś innym serwerze, fotki wstawiamy tak [img]XXXXXX[/img], gdzie XXXXXX to adres URL (link) do zdjęcia. Ogromna prośba, aby zdjęcia nie były szersze niż 550 pikseli na szerokość, bo forum nam się rozjedzie. W przyszłości będę nad tym pracował, ale potrzebuję trochę czasu. No dobra... przemyślałem temat ... żebyście nie musieli specjalnie zmniejszać fotek do Travelmaniaków, dawajcie jakie macie, jak forum się rozjedzie to będzie mój problem żeby naprawić big_smile

Jeśli na forum nie ma jakiegoś kraju, co pewnie na początku będzie zdarzało się często, dajcie mi znać na PRV, jak będę on-line to w kilka minut załatwię sprawę. Ewentualnie możecie dodawać w "Pozostałe kraje europejskie" czy "Pozostałe kraje na świecie". Ja będę potem porządkował i przenosił w odpowiednie subfora smile

W przypadku jakichkolwiek pytań piszcie w tym wątku albo na PRV do mnie.

Edit 1: Pamiętajcie tylko, że za relacje na forum nie będą wyróżniane na stronie głównej portalu. Nie mam takiego mechanizmu i małe szanse żeby go technicznie przygotować, przynajmniej na dzień dzisiejszy hmm

Fresh wink

Reklama

Travelmaniacy.pl

#2 2015-03-23 18:26:49

katerina

Re: Relacje na forum - tak na początek

Super zmiany!!!
Kazdy moze wybierac forme w jakiej chce pisac relacje i wrzucac fotki,a najlepsze jest zwiekszenie formatu zdjec!!! Jupi!!!

#3 2015-03-23 20:26:34

Aneczka

już mi się tu podoba ;-))))

#4 2015-03-23 20:43:31

bepi

Aneczka napisał:

już mi się tu podoba ;-))))

Mnie również, witam wszystkich i pozdrawiam  !

#5 2015-03-23 20:51:49

katerina

Dziewczyny no to jedziemy z Waszymi relacjami z podrozy wink

#6 2015-03-23 21:04:03

asiagdynia

Mi też się bardzo podoba i się przywitam. Nawet na tyle, że mając konto ponad rok pierwszy raz się odezwałam smile

#7 2015-03-23 21:08:00

Fresh

Witajcie smile

Dziewczyny, jak zaczniecie działać z relacjami, ja będę się przyglądał jak to wygląda w praktyce. W ciągu kilku dni będę zbierał spostrzeżenia i potem zobaczę co da się zrobić, żeby poprawić ewentualne problemy.

#8 2015-03-23 21:24:10

Aneczka

Witaj Asiu ;-) Bepi, Kati no nasz lazurek Bepi ma najwięcej relacji ;-) kolor morza , miałkość piachu , opisy hoteli ;-)))no jest niezastąpiona !!!

#9 2015-03-23 21:41:23

Kasia6555

Witam Wszystkich" Nowych" mam nadzieje,ze kazdemu tu sie spodoba i bedzie miło i domowo jak do tej pory )))

#10 2015-03-23 23:10:39

Fresh

Kasia, jak wiesz, od dobrych kilku lat pilnuję żeby panowała tutaj sympatyczna atmosfera, mam nadzieję że nowe osoby odnajdą się tutaj i będą zadowolone z podjętej decyzji smile

#11 2015-03-23 23:58:11

malginia

Witam wszystkich tych których bardzo dobrze znam , i tych których mniej   lub wcale , myślę , ze będę od teraz czynnym użytkownikiem  tego forum moje konto mam tutaj od kilku lat , ale wcześniej się  wcale nie odzywałam. I myślę , ze będzie miło i sympatycznie .

#12 2015-03-24 21:05:39

Kropka

I ja się zalogowałam i witam zarówno "starych" znajomych, jak i nowych smile

#13 2015-03-24 22:16:30

katerina

Witaj Kropku wink

#14 2015-03-26 09:48:35

katerina

Fresh od rana mamy z dziewczynami problemy z edycja postow,choc jestem pewna,ze to tylko tymczasowy problem cool

#15 2015-03-26 10:02:55

Kropka

Kati, ja w ogóle nie mam tej opcji sad

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh