Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#16 2013-08-21 11:19:21

anula

Re: Turcy wobec kobiet:)

Witam,
Byłam w tym roku w Turcji w Side z siostrą. Moim zdaniem Turcy są bardzo czarujący, kulturalni i na pewno nie zaczepiają kobiet, które nie wykazują nimi zainteresowania.
To nie są dzikusy tylko faceci, którzy stylizują się na europejczyków. Będąc na targu, w mieście w każdym razie poza kurortem zawsze jestem ubrana w sukienkę do kolan, przykryte ramiona, rozmawiam z Tukami, targuję się z nimi zawsze są dla mnie uprzejmi na do widzenia całują mnie po rękach. Oczywiście słodko spoglądają w oczy, wzdychają i to wszystko. W hotelu mężczyźni tym bardziej zachowują dystans (na pewno w hotelu 5 - gwiazdkowym), oczywiście są komunikatywni, można z nimi porozmawiać nawet pośmiać się, naturalnie nie prowokować. Ja poznałam sympatycznego Turka, z którym rozmawiałam na różne tematy, wciąż utrzymujemy kontakt mailowy bez żadnych podtekstów.
Doradzam dystans, szacunek dla innych a w szczególności dla samej siebie i nawet Turek czy Arab to doceni.

 

#17 2013-08-22 21:06:06

PAVULON

Re: Turcy wobec kobiet:)

właśnie wykonaliśmy usługę videorejestracji wesela gdzie Pan Młody był narodowości tureckiej. Sympatyczny, miły . Życzymy powodzenia Młodej Pani w związku!

 

#18 2013-09-11 11:21:36

Hotel_Lidia_pl

Re: Turcy wobec kobiet:)

W zasadzie to przecież zależy od tego w jaki rejon Turcji dokładnie sie udajemy,bo tutaj podejście kulturowe jak wiemy może być inne, szczególnie w tej azjatyckiej części.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh